Z okazji 10. urodzin rozdajemy fantastyczne nagrody!


  [Tak kiedyś wyglądało logo Efantastyki. Grafikę zaprojektowała Małgorzata "Firewarrior" Stopińska.]

  Gdy 14 sierpnia 2008 roku publikowałem pierwszego newsa na naszym serwisie nie wiedziałem jeszcze, jak się nasza historia potoczy. Efantastyka.pl stawiała pierwsze kroki w wirtualnym świecie, a nasza skromna redakcja, którą wówczas tworzyły trzy osoby odpowiedzialne za powstanie serwisu (Anna Tess Gołębiowska, Paulina Szymborska-Karcz i ja w swojej skromnej osobie), dopiero uczyła się, jak właściwie wszystko powinno wyglądać. Chęci mieliśmy wielkie, ale do realizacji naszych zamiarów potrzebowaliśmy pomocy. W ten oto sposób zwerbowaliśmy jeszcze kilku redaktorów i wypłynęliśmy na szerokie wody internetowej społeczności miłośników fantastyki.

  Początki były dość trudne. Brakowało nam profesjonalnej skórki, recenzje pisaliśmy na bazie naszych prywatnych egzemplarzy recenzenckich, staraliśmy się jednak serwować Wam zawsze aktualne nowinki. Ciężką pracą doczekaliśmy się jednak pierwszych egzemplarzy recenzenckich od Wydawnictwa Powergraph, a propozycji patronackiej ze strony Agencji Wydawniczej RUNA nad powieścią „Wilcze Dziedzictwo. Ukryte cele” Magdy Parus. Bardzo miło było przeczytać, że wydawnictwo zwróciło uwagę na wysoki poziom naszych tekstów i jest zainteresowane współpracą. Od tej chwili szło już z górki. Jakiś czas później objęliśmy patronatem film. Było to „Heartless. W świecie demonów”. W tym momencie poczuliśmy naprawdę wielką dumę!


  [Logo prezentujące naszą wesołą redakcję, zaprojektowane przez Karolinę Burdę.]

  Nie wszystko jednak układało się po naszej myśli. Były chwile słabsze, gdy zaczynaliśmy wątpić czy jesteśmy w stanie poradzić sobie z obowiązkiem, jaki na siebie wzięliśmy. Redakcja zmieniała się, starzy redaktorzy odchodzili, na ich miejsce przybywali nowi, my jednak dalej walczyliśmy w kwestii realizacji celów, jakie sobie postawiliśmy.

  Teraz, po tych dziesięciu latach widzimy nowe perspektywy, które się przed nami otwierają. Obecnie planujemy już kilka rzeczy, które powinny Was zainteresować. Z pewnością za jakiś czas powrócimy z IV edycją naszego Efantastycznego Konkursu Literackiego, a to nie wszystko. Chwilowo jednak nie zdradzimy wszystkiego.


  [Nasze późniejsze logo, którego autorką jest Mal Mirka]

  Cieszymy się, że byliście z nami przez tych dziesięć lat i liczymy, że za kolejnych dziesięć także będziemy mogli się wspólnie bawić przy organizowaniu kolejnego, okrągłego jubileuszu. Tymczasem to, na co chyba wszyscy czekali, czyli pierwsze konkursy!

  Poniedziałkowy konkurs z Wydawnictwem Insignis!

  Nagroda - pakiet powieści z uniwersum Metro w którego skład wchodzą: "Wędrowiec" (Suren Cormudian), "Koniec drogi" (Dmitry Glukhovsky), "Prawo do użycia siły" (Denis Szabałow), "Echo zgasłego świata" (zbiór opowiadań) "Krucjata dzieci" (Tullio Avoledo), "Człowiek obiecany" (Paweł Majka) i "Piter. Wojna" (Szymun Wroczek).

  Aby zdobyć pakiet musicie odpowiedzieć na jedno pytanie i mieć trochę szczęścia.

  Dlaczego Suren Cormudian wybrał na miejsce akcji swojej powieści "Dziedzictwo przodków" miasto Kalingrad?

  Jeżeli nie znacie odpowiedzi, to możemy dać Wam małą wskazówkę. To, czego szukacie, znajduje się na naszej stronie. Wystarczy tylko trochę poszperać.

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Metro". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcą skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Wtorkowy konkurs z Szopem Książkowym!

  Nagroda - książka "Szpony i Kły" (Andrzej W. Sawicki, Przemysław Gul, Nadia Gasik, Jacek Wróbel, Michał Smyk, Piotr Jedliński, Barbara Szeląg, Beatrycze Nowicka, Sobiesław Kolanowski, Katarzyna Gielicz, Tomasz Zliczewski)

  Aby zdobyć książkę musicie odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć trochę szczęścia. 

  Który znak tworzy wokół rzucającego magiczną barierę ochronną?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Wiedźmin". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcą skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

   

   

  Wtorkowy konkurs z Efantastyką!

  Najwyższy czas wyłożyć karty na stół. Przed Wami konkurs, w którym do zdobycia jest nasza główna nagroda!

  Nagroda – konsola New Nintendo 2XL z grą „Legend of Zelda: Ocarina of Time”

  Jeżeli chcecie zawalczyć o naszą główną nagrodę, to tym razem musicie się trochę wykazać twórczo. Poniżej znajdziecie temat naszego zadania.

  Jesteśmy razem od dekady. W tym czasie ukazało się mnóstwo fantastycznych książek, komiksów, filmów i gier. Który z tych utworów najbardziej skradł Wam serce i dlaczego?

  Liczymy na Waszą kreatywność w tym temacie. Nie musicie się ograniczać do tekstu. Możecie w każdy inny sposób zaprezentować nam wybrany przez siebie tytuł. Warunek jest prosty, musicie nasz przekonać, że to właśnie do Was powinien trafić ten zestaw.

  Odpowiedzi możecie kierować na adres urodziny@efantastyka.pl w temacie koniecznie podając „Nintendo”. Zgłoszenia zawierające inny temat nie będą brane pod uwagę!

  Macie czas do 30 września. Ze zwycięzcą skontaktujemy się drogą mailową

  Środowy konkurs z Zieloną Sową!

  Nagroda - dwa pakiety książek "Królewska Talia" i "Dom pod Pękniętym Niebem" Marcina Mortki

  Tym razem nagrodzimy dwie osoby. Waszym zadaniem jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytanie: w którym roku i jaką powieścią zadebiutował Marcin Mortka?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Zielona Sowa". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

   

   

   

  Środowy konkurs z tess-shirt.pl

  Nagroda - 3 x bon na dwie dowolne koszulki z asortymentu tess-shirt.pl ważny do końca 2018 roku.

  Aby zdobyć nagrodę musicie jedynie odpowiedzieć na nasze pytanie: z kim chciałbyś pokazać się w identycznej koszulce? (Może to być postać fikcyjna lub prawdziwa). Trzy najciekawsze uzasadnienia zostaną nagrodzone bonem.

  Z dobrych źródeł wiemy, że w okolicach grudnia pojawią się nowe wzory, tak więc jeśli aktualny asortyment nie przypadnie Wam do gustu, to wciąż będziecie mieli okazję znaleźć coś dla siebie. 

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Koszulka". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

   

  Czwartkowy konkurs z wydawnictwem Jaguar!

  Nagroda - 2 x zestaw składający się z dziewięciu książek: "Naznaczeni błękitem", "Drugi krąg", "Kamień na szczycie" i "Piołun i miód" (Ewa Białołęcka), "Wrota" tom 1 (Milena Wójtowicz), "Post Scriptum" (Milena Wójtowicz), "Córka Złodzieja" (Jeff Wheeler), "Trucicielka Królowej" (Jeff Wheeler) i "Zwiadowcy. Klan Czerwonego Lisa" (John Flanagan) w oprawie miękkiej. (I i II miejsce)

  2 x "Zwiadowcy. Klan Czerwonego Lisa" (John Flanagan) w oprawie twardej (wyróżnienie).

  Aby zdobyć nagrodę musicie wykazać się twórczo i zaprezentować nam swojego ulubionego smoka. Może to być praca graficzna, tekstowa lub inna dowolna forma, która przyjdzie Wam do głowy. Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa, które wydadzą nam się najciekawsze i właśnie je nagrodzimy książkami.

  Swoje prace możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Smok". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Czwartkowy konkurs z Wydawnictwem Zysk i Spółka!

  Nagroda - 3 x "Wyczarowanie Światła" (V.E. Schwab)

  Jeżeli chcecie zdobyć jeden z trzech egzemplarzy książki, to musicie jedynie odpowiedzieć na proste pytanie i mieć trochę szczęścia: w którym roku się ukazała i jaki tytuł nosiła pierwsza powieść Victorii Schwab?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Światło". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

   

   

   

  Piątkowy konkurs z wydawnictwem Initium!

  Nagroda - 5 x zestaw "Pierwszy Róg" (Richard Schwartz) + "Pisane Szkarłatem" (Anne Bishop)

  Aby zdobyć zestaw musicie odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć trochę szczęścia: za jaką serię książej Anne Bishop zdobyła Nagrodę Williama L. Crawforda?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Bishop". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Przy okazji informujemy, że w nocy pojawi się jeszcze jeden konkurs z wydawnictwem Initium, tak więc bądźcie czujni!

  Drugi konkurs z wydawnictwem Initium!

  Nagroda - 5 x zestaw "Pierwszy Róg" (Richard Schwartz)

  Aby zdobyć zestaw musicie odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć trochę szczęścia: skąd pochodzi autor powieści, Richard Schwartz? Chodzi nam o miasto w którym się urodził. 

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Róg". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.'

  Sobotni konkurs z wydawnictwem Skrzat!

  Nagroda - "Ciemna Strona Światła. Tunel Zagłady" (Katarzyna Byjoś), "Jesień magii" (Dorota Wieczorek), "Tajemnica magicznej dyni" (Renata Opala), "Dziecko Salem" (Sara W. Wojciechowska) i "Kandela, Czarny Lew i planeta Kumpligświst" Iwona Wilmowska).

  Tym razem możecie zgarnąć pakiet książek od wydawnictwa Skrzat. W tym celu musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie: jaka była Wasza ulubiona bajka w dzieciństwie i dlaczego właśnie był nią Dragon Ball? Oczywiście żartujemy, nie narzucamy konkretnego tytułu, chcemy poznać Wasze typy. Nagrodzimy wypowiedź, która wyda nam się najciekawsza.

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Bajka". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

   

  Niedzielny konkurs z wydawnictwem Drageus!

  Nagroda - 1 miejsce: "Hajmdal" (Dariusz Domagalski), "Kraniec Nadziei (Rafał Dębski), "Na srebrnych skrzydłach" (Evan Currie), "Król Złodziei" (Evan Currie), "Konstytucja" Nick Webb)

  2 miejsce: "Hajmdal" (Dariusz Domagalski), "Czarna kolonia" (Arkady Saulski), "Star Carrier. Pierwsze uderzenie" (Ian Douglas), "Odyssey One. Rozgrywka w ciemno" (Evan Currie)

  Tym razem przygotowaliśmy dla Was dwa zestawy książek od wydawnictwa Drageus. Aby zdobyć jeden z nich musicie odpowiedzieć na pytanie: w którym roku i jakim opowiadaniem zadebiutował Rafał Dębski?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Drageus". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Wtorkowy konkurs z wydawnictwem Powergraph!

  Nagroda - 1 x zestaw: "Niebo ze stali. Opowieści z meekhańskiego pogranicza" (Robert M. Wegner), "Opowieści z meekhańskiego pogranicza. Wschód - Zachód" (Robert M. Wegner), "Pamięć wszystkich słów. Opowieści z meekhańskiego pogranicza " (Robert M. Wegner), "Chochoły" (Wit Szostak), "Niepełnia" (Anna Kańtoch), "Herosi" (Michał Cetnarowski, Jakub Ćwiek, Rafał Dębski, Aleksandra Janusz, Rafał Kosik, Jakub Małecki, Łukasz Orbitowski, Paweł Paliński, Joanna Skalska, Robert Szmidt, Robert M. Wegner), "Amnezjak" (Jakub Nowak), "Vertical" (Rafał Kosik), "Kameleon" (Rafał Kosik), "Mars" (Rafał Kosik)

  1 x zestaw: "Niepełnia" (Anna Kańtoch), "Przedksiężycowi" tom I, II i III (Anna Kańtoch), "Głodne słońce. Dymiące zwierciadło" (Wojciech Zembaty), "Diabeł na wieży" (Anna Kańtoch), "Czarne "Anna Kańtoch", "Bestia najgorsza" (Michał Cetnarowski) i "I dusza moja" (Michał Cetnarowski)

  Tym razem mamy dla Was dwa pakiety książkowe od wydawnictwa Powergraph. Poniżej z kolei znajdują się pytania. Możecie udzielić odpowiedzi na oba, możecie tylko na jedno - oczywiście w takiej sytuacji walczycie jedynie o jeden pakiet. Być może jednak komuś z Was się poszczęści i wzbogaci się aż o 19 książek!

  1. Jak zatytułowany był fikcyjny tom przygód "Feliksa, Neta i Niki", którego zapowiedź pojawiła się kilka lat temu z okazji prima aprilis na stronie wydawnictwa Powergraph?

  2. W którym roku i za co Anna Kańtoch otrzymała nagrodę im. Janusza A. Zajdla w kategorii powieść?

  Swoje odpowiedzi, koniecznie w osobnych mailach, możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając: "Zestaw 1" i "Zestaw 2". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Wtorkowy konkurs z wydawnictwem Media Rodzina!

  Nagrody:

  Pakiet „Fantastyczne Zwierzęta”: „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” (Newt Scamander), „Fantastyczne Zwierzęta. Galeria postaci”, „Fantastyczne Zwierzęta. Przewodnik po filmie”, „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć. Oryginalny scenariusz” (J.K. Rowling)

  Pakiet „Igrzyska Śmierci” – „Igrzyska śmierci”, „W pierścieniu ognia” i „Kosogłos” (Suzanne Collins) + film „Igrzyska śmierci” na DVD.

  Pakiet „Baśniowy” – „Baśnie osobliwe” (Ransom Riggs), „5 sekund do IO”, „5 sekund do IO. Rebeliantka” (Małgorzata Warda) + film „Igrzyska śmierci” na DVD.

  Zapraszamy do udziału w konkursie w którym do zdobycia są trzy pakiety nagród od wydawnictwa Media Rodzina. Tak, jak w poprzednim przypadku, tak i tutaj możecie zdecydować czy walczycie o wszystkie, czy wybieracie najbardziej Was interesujący. Aby je zdobyć, musicie odpowiedzieć na poniższe pytania.

  Pakiet „Fantastyczne Zwierzęta”

  Ile braci i sióstr miał Ron Weasley?
  Co trzeba było wypowiedzieć, aby aktywować Mapę Huncwotów?

  Pakiet „Igrzyska Śmierci”

  Z kim Katniss zawarła sojusz podczas 74 Igrzysk Głodowych?
  Jak nazywał się komentator Głodowych Igrzysk, którego mieliśmy okazję poznać w części pierwszej?

  Pakiet „Baśniowy”

  Jak nazywa się słynna słowiańska wiedźma, której postać wykorzystano także w pewnej baśni?
  Jak nazywa się przedchrześcijański obrzęd zaduszny, którego istotą było "obcowanie żywych z umarłymi"?

  Swoje odpowiedzi, koniecznie w osobnych mailach, możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie podając: "Pakiet 1" i "Pakiet 2" i „Pakiet 3”. Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Takie i inne czytelnicze wzory znajdziecie w sklepie Molom.pl.

  Pierwszy skarpetkowy konkurs ze sklepem Molom.pl

  Nagrody: 3 x para szarych skarpetek "Mruczna wieża" (rozmiar 34-37) plus nagroda niespodzianka Aby zdobyć nagrodę, musicie odpowiedzieć na jedno pytanie i mieć trochę szczęścia. Na skarpetkach "Mruczna wieża" widać kociaka wspinającego się po wieży z książek. I tu pytanie do Was - gdybyście mieli wybudować coś z książek, np. wieżę albo bunkier, których książek użylibyście do tego?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Mruczna wieża". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Drugi skarpetkowy konkurs ze sklepem Molom.pl

  Nagrody:

  3 x para pomarańczowych skarpetek "Kubek, książka, kot" (rozmiar 38-41) plus nagroda niespodzianka

  Aby zdobyć nagrodę, musicie rozwiązać jedno zadanie i mieć trochę szczęścia. Skrzaty domowe w Hogwarcie w świecie wymyślonym przez J.K. Rowling nie mogły mieć żadnych ubrań, gdyż oznaczało to oddalenie z rodziny, której służyły. Harry Potter wykorzystał tę sytuację, by uratować Zgredka, wymuszając podstępem, by jego pan wyrzucił w stronę Zgredka skarpetkę. Ta część garderoby stała się później jego ulubioną, zawsze jednak pilnował, by nie nosić dwóch jednakowych. I to Wasze zadanie - wymyślcie, jakie skarpetki sprawiłyby radość Zgredkowi. Możecie je opisać, ale możecie też narysować lub skorzystać z dowolnej innej metody, która przedstawi nam ich wygląd.

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Zgredek". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Piątkowy konkurs z Wydawnictwem Wilga

  Nagroda:

  Pakiet "Baśniobór", czyli zestaw 6 książek Brandona Mulla: "Baśniobór", "Baśniobór. Gwiazda Wieczorna wschodzi", "Baśniobór. Plaga cieni", "Baśniobór. Tajemnice smoczego azylu", "Baśniobór. Klucze do więzienia demonów" oraz "Smocza straż (Baśniobór - nowe przygody)"

  Wyróżnienia:
  2 x książka
  "Smocza straż (Baśniobór - nowe przygody)" Brandona Mulla

  Aby zdobyć nagrodę, musicie odpowiedzieć na jedno pytanie i mieć trochę szczęścia. A pytanie brzmi: Jaka książka najbardziej kojarzy Ci się z dzieciństwem i dlaczego?

  Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Baśniobór". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Pierwszy finałowy konkurs z Wydawnictwem Zysk i Spółka!

  Nagrody:

  Zestaw 1 - "Łotrzyki" (Joe Abercrombie, Daniel Abraham, Walter Jon Williams, Patrick Rothfuss, Steven Saylor, Neil Gaiman, Gillian Flynn, George R.R. Martin, Garth Nix, David Ball, Paul Cornell, Connie Willis, Bradley Denton, Lisa Tuttle, Scott Lynch, Michael Swanwick, Cherie Priest, Joe R. Lansdale, Gardner Raymond Dozois, Carrie Vaughn, Matthew Hughes, Phyllis Eisenstein), "Niebezpieczne kobiety" (Joe Abercrombie, S.M. Stirling, Lawrence Block, George R.R. Martin, Megan Abbott, Pat Cadigan, Brandon Sanderson, Nancy Kress, Jim Butcher, Diana Gabaldon, Sherrilyn Kenyon, Joe R. Lansdale, Gardner Raymond Dozois, Lev Grossman, Carrie Vaughn, Diana Rowland, Sharon Kay Penman, Cecelia Holland, Melinda M. Snodgrass, Sam Sykes, Caroline Spector, Megan Lindholm), "Księga Mieczy" (C.J. Cherryh, Robin Hobb, Daniel Abraham, George R.R. Martin, Scott Lynch, K.J. Parker, Gardner Raymond Dozois, Ellen Kushner, Lavie Tidhar, Ken Liu)

  Zestaw 2 - "Daleka droga do małej, gniewnej planety" (Becky Chambers), "Wspólna orbita zamknięta" (Becky Chambers), "Zanim zawieje wiatr" (Katarzyna Wójcik), "Bestia w jaskini i inne opowiadania" (H.P. Lovecraft),

  Po raz kolejny mamy dla Was dwa pakiety książkowe, tym razem od wydawnictwa Zysk i Spółka. Poniżej z kolei znajdują się pytania. Możecie udzielić odpowiedzi na oba, możecie tylko na jedno - oczywiście w takiej sytuacji walczycie jedynie o jeden pakiet. Być może jednak komuś z Was się poszczęści i wzbogaci się aż o 7 książek!

  Opowiadanie lub powieść dziejące się w jakim miejscu i okresie ze świata "Pieśni Lodu i Ognia" bądź poświęcone któremu z bohaterów wymyślonych przez George'a R.R. Martina najbardziej chcielibyście przeczytać i dlaczego?

  Dlaczego Cthulhu powinien przyznać Ci nagrodę w tym konkursie, zamiast po prostu Cię zjeść?

  Swoje odpowiedzi, koniecznie w osobnych mailach, możecie nadsyłać na adres urodziny@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając: "Zestaw Martin" i "Zestaw Cthulhu". Macie czas do 30 września.

  Ze zwycięzcami skontaktujemy się w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu. Udział w zabawie jest jednoznaczny z akceptacją naszego regulaminu.

  Nasi partnerzy:

  Polski