Popularna gra online za 2015 roku - The Elder Scrolls Online

  Gra The Elder Scrolls Online przewodnik

  Celem większości Elder Scrolls Online sesji play-poprzez to, aby zlokalizować wszystkie Skyshards. Są mityczne kamienie znalezione w odległych miejscowościach, przynosząc graczom nowych światów. Przewodnik dla początkujących powinna wyjaśnić kilka podstawowych pojęć należy rozumieć. Kultywowanie nowy odtwarzacz wymaga koncentracji i rozwój nowych umiejętności. Lepsze zrozumienie mechaniki gry poprawi doświadczenie czeka na graczy przy rejestracji. Jest to wymagająca gra, a wiele z nich nie będzie w stanie zabezpieczenia Skyshards. Ale poinformował typu build powinien dać graczom przewagę, jeśli chodzi o ich kolejnej przygody.

  Fabuła w grze w tle:

  Są niezwykłe nazwy klas postaci i miejsca, które można znaleźć w grze. To przyczynia się do egzotycznych i niezwykłych odwołaniu, że gracze mogą wybrać, kiedy zacząć. To zajmuje trochę przygotowania, biorąc pod uwagę różnice w wyścigach można znaleźć w Tamriel. Cesarski zakres gry dodaje do klas postaci, które ludzie podejmują. Druga Wiek Tamriel powinny wywołać szereg obrazów dla graczy poświęconych historii sagi. Każda rasa będzie miała jego pro i con na odkrycie, jak piłkarze przyjeżdżają na scenie.

  - The aldmerskiego Dominion- Daggerfall Covenant- Ebonheart Pact

  Kultywowanie Klasa znaków:

  Wybrana postać będzie mieć pewne zdolności i umiejętności, które podnoszą go ponad innych NPC występujących w grze. Gracz musi przestrzegać pewnych celów, które utrzymują je w pętli. Broń i umiejętności są osiągalne gdy znaki są formowane do konkretnych klas. Mechanika gry jest pomocna dodatki do unikatowy charakter w rozwoju. Tutorial powinien wyjaśnić pewne cechy, jakie można znaleźć podczas gry za pośrednictwem określonej części Tamriel.

  - Dragon Knight- Nightblade- Sorcerer- Templar

  Każda klasa ma swoje własne unikalne specjalności, które jest trudne do meczu. Dodaje również pewną osobowość w grze, dając ludziom większą kontrolę nad wynikami. Klasa między znakami prezentuje niektóre z indywidualności, które oferują. Mają subtelnie zalety, które mogą znajdować się na ekranie podczas niektórych segmentów działania.

  Unikalne umiejętności Teraz wprowadzony:

  Każdy gracz uzyska dostęp do broni i zbroi. Oczywiście, broń należy dodać do ataku ocen ofensywnych i istotnych sytuacjach bojowych. Zbroja jest ważny dla zminimalizowania graczy obrażeń otrzymać, gdy są one uderzył. Biorąc pod uwagę aspekt przygodowy gry, walka może być zminimalizowany do pewnego stopnia. Gracze powinni trzymać się na ataku, dopóki nie oceniać daną sytuację.

  Pełne zrozumienie różnych umiejętności powinno pomóc graczom pomieścić wyzwania. Mogą one wykonywać ataków fizycznych i rzucania czarów że wrogowie Ward w zatoce. Podręcznik każdego Starszego początkujących Scrolls Online powinien szczegółowo te ataki na nowo przybyłych. To może sprawić, że różnica, jak gracze walczą na poziom i spełniać walki powodzeniem.