Konkurs: Wygraj Studnię Wstąpienia!

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz Studni Wstąpienia Brandona Sandersona. Aby zdobyć książkę, musicie wymienić przynajmniej pięć innych dzieł literackich autora. Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres konkursy@efantastyka.pl w temacie wiadomości podając "Brandon". Czekamy do 8 listopada. Wygrywa osoba, której poprawne zgłoszenie dotrze do nas jako dwudzieste drugie.

Kontynuacja "Z mgły zrodzonego". Dokonali niemożliwego, obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat. Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, muszą zbudować nowe społeczeństwo na gruzach imperium.

Wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami ona obdarza. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku.

Nazwa użytkownika

Podium

"Białą" zdobywają:


Magda Janczura
Aleksandra Flasza
Piotr Piosna


"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak


"Nomen Omen" zdobywają:


Ewa Grzelak
Paulina Kleinke
Dariusz Fafiński

Facebook

Discus