Konkurs: Wygraj Studnię Wstąpienia!

  Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest egzemplarz Studni Wstąpienia Brandona Sandersona. Aby zdobyć książkę, musicie wymienić przynajmniej pięć innych dzieł literackich autora. Swoje odpowiedzi możecie nadsyłać na adres konkursy@efantastyka.pl w temacie wiadomości podając "Brandon". Czekamy do 8 listopada. Wygrywa osoba, której poprawne zgłoszenie dotrze do nas jako dwudzieste drugie.

  Kontynuacja "Z mgły zrodzonego". Dokonali niemożliwego, obalając niemal boską istotę, której brutalne rządy trwały tysiąc lat. Teraz Vin, wychowanka ulicy, która wyrosła na najpotężniejszą Zrodzoną z Mgły w krainie, i Elend Venture, zakochany w niej szlachetnie urodzony idealista, muszą zbudować nowe społeczeństwo na gruzach imperium.

  Wtedy atakują ich trzy oddzielne armie. Jedynie starożytna legenda daje cień nadziei. Ale nawet jeśli Studnia Wstąpienia istnieje, nikt nie wie, gdzie jej szukać i jakimi mocami ona obdarza. Być może zabicie Ostatniego Imperatora nie było wcale najtrudniejsze i prawdziwym wyzwaniem okaże się przetrwanie po jego upadku.

  DagMich
  wyniki

  czy były już wyniki tego konkursu?

  Katriona
  Obrazek użytkownika Katriona
  Tak, i nagroda powędrowałą do

  Tak, i nagroda powędrowałą do zwycięzcy:) Został powiadomiony mailowo