Obcy trafi do wirtualnej rzeczywistości?

Okulary do wirtualnej rzeczywistości stają się coraz powszechniejsze. Nic więc dziwnego, że i produkcji ukierunkowanych na tego rodzaju rozrywkę przybywa. Jak się okazuje, do ich grona dołączy gra rozgrywająca się w uniwersum Obcego! Informację taką podaje serwis The Verge.

O samej produkcji wiemy na chwilę obecną niewiele. Wiadomo, że będzie częścią kampanii promocyjnej filmu "Obcy: Przymierze", a nad jej wykonaniem czuwa sam Ridley Scott, reżyser Alien: Covanant, Prometeusza oraz pierwszego Obcego. Gra najprawdopodobniej skupi się na eksploracji świata przedstawionego w filmie. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Akcja filmu poświęcona zostanie natomiast załodze statku Covenant (Przymierze). Bohaterowie trafiają na bardzo odległą, tajemniczą planetę, która wydaje się być rajem. Niestety bardzo szybko okazuje się, że są to tylko pozory. Raj zamienia się w piekło, a jedynym napotkanym przez nich mieszkańcem jest postać, która ocalała z misji Prometeusza, czyli syntetyczny android David.

W filmie pojawią się: m.in. Katherine Waterston, Michael Fassbender, Danny McBride i Noomi Rapace. Reżyseruje Ridley Scott. Premiera już 19 maja 2017 roku!

Komentarze

Obrazek użytkownika Wolfi
Wolfi on czw., 01/05/2017 - 15:32

W zestawie powinni pieluchy dokładać :D Nie, żeby mi były potrzebne, kolega prosił abym napisał.