Książki Jakuba Ćwieka dostępne za grosze!

  Book Rage, czyli wydawnictwo sprzedające ebooki w pakietach metodą "zapłać, ile chcesz" uruchomiło wczoraj sprzedaż pakietu z książkami Jakuba Ćwieka. Już za złotówkę można otrzymać cztery książki: "Ciemność płonie", "Liżąc ostrze" oraz dwa tomy "Chłopców", a kolejne atrakcje dochodzą wraz z kolejnymi progami: kto zapłaci powyżej aktualnej średniej ceny (która obecnie wynosi 38,06 zł), otrzyma także "Gotuj z papieżem" oraz "Grimm City. Wilk!", kto zapłaci 35 zł, otrzyma trzeci tom "Chłopców" oraz premierowy zbiór "Pamięć wody", kto zapłaci 45 zł, otrzyma czwarty tom "Chłopców" oraz opowiadanie "Łaski bez" stanowiące tom 2,5, a kto zapłaci 55 zł otrzyma dodatkowo książkę nietypową dla Book Rage, bo papierową i z autografem autora - "Przez Stany POPświadomości", której współautorami są Radek Teklak, Patryk Jurek, Bartek Czartoryski oraz kreska_.

  Book Rage informuje jednak, że to nie wszystko:

  "Zabijcie nas, ale to wciąż nie wszystko! Jeśli "Ćwiekopakiet" przekroczy liczbę 1200 sprzedanych pakietów, w zestawie podstawowym dodatkowo pojawi się: "Chłopcy - Faul to cię robił".
  Ale czekajcie! Jeśli sprzedamy przynajmniej 1500 ćwiekopakietów, dodamy jeszcze jedną pozycję: "Kłamca - Papież sztuk"."

  Pieniądze, które zarobi na pakiecie Jakub Ćwiek, zostaną przeznaczone na realizację pierwszego internetowego serialu według jego pomysłu; "Kłamca" ma to być zwariowane, sensacyjne "kino" w duchu eightisowych buddy movies. Dodatkowo każdy kupujący sam decyduje o rozkładzie tantiem, które zasilą konto Ćwieka, Book Rage'a lub Centrum Praw Kobiet.

  Komentarze

  No Avatar
  Betti on pt., 02/03/2017 - 13:47

  W sumie ciekawa okazja aby nadrobić Chłopców, których jeszcze nie czytałam.

  No Avatar
  Pippin on wt., 02/07/2017 - 12:29

  Nie do końca chyba zrozumiałem. Jeżeli ktoś zakupi teraz pakiet i potem okaże się, że ilość sprzedanych przekroczyła 1500 szt, to z automatu dostaje też Papieża Sztuk tak, jak jest w Humble Bundle, gdzie na każdym progu są ukryte bonusy, czy też książka ukaże się w osobnym pakiecie do zakupu? Pytam, bo na stronie nie widzę gdzie są przypisane bonusy, a nie ukrywam, że część pozycji by mnie nawet interesowała.

  No Avatar
  Archem on pt., 02/10/2017 - 15:10

  "...w zestawie podstawowym dodatkowo pojawi się: "Chłopcy - Faul to cię robił".
  Ale czekajcie! Jeśli sprzedamy przynajmniej 1500 ćwiekopakietów, dodamy jeszcze jedną pozycję: "Kłamca - Papież sztuk"."

  Ja z tego zrozumiałem, że obie pozycje pojawią się w pakiecie podstawowym, pierwsza już jest dostępna. Czyli dostanie ją też każdy, kto zakupił wcześniej. Tak przynajmniej mi się wydaje.