Fantastyczne zapowiedzi filmowe z Super Bowl!

  W sieci pojawiły się zapowiedzi filmowe, które emitowano w przerwie podczas finałów Super Bowl. Postanowiliśmy zebrać dla Was w jednym miejscu wszystkie materiały dotyczące wyczekiwanych przez nas produkcji fantastycznych.

  "Strażnicy Galaktyki vol. 2"

  Akcja filmu "Strażnicy Galaktyki vol. 2" rozpocznie się krótko po wydarzeniach znanych nam z części pierwszej. Szczegóły fabuły nie są chwilowo znane. Wiadomo jedynie, że Peter Quill pozna tożsamość swojego ojca, a w samej produkcji z pewnością nie zabraknie dobrej muzyki i humoru. Premiera przewidziana została na 25 kwietnia 2017 roku.

  Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" ("Pirates of the Caribbean. Dead Men Tell No Tales")

  Piąta część "Piratów z Karaibów" zaprezentuje nam losy złowrogiego korsarza, Salazara ( w tej roli Javier Bardem), który uciekł z mitycznego więzienia i planuje zgładzić wszystkich piratów na morzach, a przede wszystkim Jacka Sparrowa. Kapitan Czarnej Perły zmuszony zostanie do wyruszenia na poszukiwanie Trójzębu Posejdona, dzięki któremu będzie w stanie rywalizować z demoniczną potęgą zbiega. Światowa premiera: 24 maja 2017 r.

  "Transformers. Ostatni Rycerz" ("Transformers. The Last Knight")

  Akcja filmu rozgrywać się będzie krótko po wydarzeniach z poprzedniej części. Fabuła będzie biegła dwutorowo i skupi się zarówno na losach Optimusa Prime'a, który postanowi przywrócić do życia swoją ojczystą planetę, jak i wydarzeniach na Ziemi, która znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie, a w które zamieszany ponownie zostanie Cade Yeager (w tej roli Mark Wahlberg). Premiera: 23 czerwca 2017 r.

  "Logan"

  W niedalekiej przyszłości, w kryjówce położonej na granicy z Meksykiem zmęczony Logan opiekuje się schorowanym profesorem X. Bohater stara się odciąć od świata, jednak wszystko się zmienia w chwili, gdy na jego drodze staje młoda mutantka ścigana przez mroczne siły...

  Premiera: 3 marca 2017 r.

  "A Cure for Wellness"

  Historia młodego pracownika korporacji, który zostaje zaangażowany do odebrania swojego szefa ze szwajcarskiego kurortu położonego gdzieś w Aplach. Bohater szybko jednak odkrywa mroczną prawdę na temat tego, co się dzieje z gośćmi ośrodka. Premiera 17 lutego 2017 r.

  "Stranger Things 2"

  Drugi sezon będzie kontynuował wydarzenia, które rozpoczęły się w pierwszym i skupi się przede wszystkim na ich konsekwencjach. Pojawi się sporo nowych postaci, które będą odgrywały ważne role, jednak to na znanych nam bohaterach w dalszym ciągu skupiać się będzie fabuła. Podobnie, jak ostatnio, także i tym razem Shawn Levy wyreżyseruje trzeci i czwarty odcinek. Pierwsze dwa przypadną braciom Duffer.

  "John Wick 2"

  John Wick powraca. Bohater musi zrezygnować ze spokojnej emerytury na rzecz ratowania dawnego wspólnika, który wplątał się w poważne kłopoty związane z podziemną organizacją włoskich zabójców. Premiera: 10 lutego 2017 r.

  Komentarze

  Obrazek użytkownika Lina
  Lina on pon., 02/06/2017 - 15:11

  A Cure for Wellness wygląda nawet ciekawie. Stranger Things 2 z kolei zapowiada się obłędnie :D

  No Avatar
  Pippin on wt., 02/07/2017 - 12:20

  W sumie to chyba tylko Stranger Things 2 zapowiada się ciekawie no i Strażnicy Galaktyki jako komedia. Logan jakoś coraz mniej do mnie przemawia, chyba przez to, że Fox nie ma spójnego pomysłu na świat i tak prawdę mówiąc każdy film o X-Menach ma w sobie tyle sprzeczności, że powstaje chaos. Transformersy nic nowego nie wnoszą, Piraci z Karaibów skończyli się na części drugiej, dwie kolejne były coraz słabsze i bardziej naiwne, a John Wick jakoś do mnie nie przemówił.