"Piątek trzynastego" trafił do kosza

W zeszłym roku informowaliśmy Was, że produkcja nowego "Piątku trzynastego" ma się dobrze, a pierwszy klaps planowany jest na marzec tego roku. Widowisko miało stać się kolejnym rebootem serii i ukazać nieco inne spojrzenie na genezę głównego bohatera. Twórcy zaznaczali jednak, że nie mają zamiaru tworzyć historii opowiadającej o samych początkach Jasona, chcieli za to dokonać powrotu do makabry i celowali w swoich zamysłach w mocną kategorię R. Niestety, Paramount Pictures postanowiło zrezygnować z widowiska. Nie podano przy tym żadnych szczegółów związanych z taką decyzją. Obstawia się jedynie, że mogła ona wynikać z bardzo słabego przyjęcia innej produkcji, która miała niedawno premierę, czyli filmu "Rings".

Za scenariusz obrazu odpowiadał Aaron Guzikowski. Zdjęcia do produkcji miały powstawać głównie w Georgii gdzie twórcy odnaleźli odpowiednie tło dla swojej historii. Niestety, nie dane nam będzie przekonać się, czy ich wizja miałaby jakiekolwiek szanse w starciu z oryginałem.

Pippin
Obrazek użytkownika Pippin
To w sumie dobra wiadomość,

To w sumie dobra wiadomość, Piątek 13 z 2009 roku był beznadziejny. Niektórych rzeczy nie powinno się tykać aby nie zniszczyć magii oryginału.

Nazwa użytkownika

Podium

"Apex" zdobywają:


Monika Kuźma
Maciej Andrzejczak
Mariusz Szymczak

Facebook

Discus

Ankieta

Tekst, który Twoim zdaniem zasługuje na zwycięstwo to:
Nie-szczęście (Sylwia Mierzejewska)
22%
Zapach umierania (Wojciech Feliks)
7%
Fala (Magdalena Pieńskowska)
15%
Lily (Zuzanna Karbowska)
15%
Równowaga (Anna Racław)
15%
Pani zabiła pana (Zuzanna Hejmowska)
15%
Spadek (Martyna Staniecka)
11%
Razem głosów: 27