Punisher przywdziewa swój "kostium"!

  Punisher (w tej roli Jon Bernthal) zadebiutował w drugim sezonie "Daredevila". Bohater tak bardzo przypadł widzom do gustu, że Netfliks postanowił zrealizować o nim osobny serial. Niestety, na ekranie brakowało jednego, charakterystycznego dla postaci elementu. Nowe zdjęcia z planu zdradzają jednak, że koszulka z symbolem czaszki pojawi się w solowej produkcji.

  Szczegóły fabuły "The Punisher" nie są na chwilę obecną znane. Zdjęcia, które do tej pory ukazały się w sieci mogą sugerować jedynie, że wydarzenia rozegrają po tych, które znamy z drugiego sezonu Daredevila. Świadczyć o tym mogą choćby fotografie, na których uchwycono aktorkę wcielającą się w Karen Page, czyli Deborah Ann Woll.

  "Punisher", czyli Frank Castle to człowiek, który naprawdę wiele przeszedł w swoim życiu. Jako jedyny wyszedł cało z masakry, w której zginęła jego rodzina. Wydarzenie to sprawiło, że stał się bezwzględnym mordercą, który żył jedynie chęcią zemsty. Od tego czasu zajmuje się wymierzaniem sprawiedliwości tam, gdzie sądy są bezsilne. Jego krwawe metody działania sprawiają, że ciężko jednoznacznie ocenić, czy jest bohaterem, czy też raczej antybohaterem.

  Komentarze

  Obrazek użytkownika Wolfi
  Wolfi on pt., 04/14/2017 - 14:45

  Konkurs! Znajdź trzy róźnice na powyższych zdjęciach! :D