eee

Venom otrzyma dwie sceny po napisach?

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery "Venoma". Widowisko budzi spore emocje, jednak na chwilę obecną nie wiemy jeszcze jak zostało odebrane po pierwszych pokazach przedpremierowych. Wszystko ze względu na embargo, jakie Sony nałożyło na recenzentów. Zgodnie z nim pierwsze opinie o filmie mogą pojawić się dopiero w środę. Udało nam się jednak dowiedzieć, że w filmie pojawią się aż dwie sceny po napisach. Opis jednej z nich krążył już po sieci od jakiegoś czasu, druga natomiast zapowiada się naprawdę tajemniczo.

Spoiler: Improwizowana scena, która poruszyła widzów "Wojny bez granic"

Osoby, które widziały już film "Avengers: Infinity War" wiedzą, że w produkcji znalazła się scena śmierci pewnego bohatera, która poruszyła wielu widzów. Joe Russo, reżyser filmu zdradził, że była całkowicie improwizowana. Poniżej znajdziecie szczegóły. Uwaga! Dalsza część tekstu zdradza ważne elementy fabuły widowiska!

Plotka: Niespodziewany bohater pojawi się w "Avengers: Infinity War"?

Poniższą informację należy traktować jako plotkę, jednak jeśli znajdzie ona swoje potwierdzenie, to możemy śmiało stwierdzić, że Disney postanowił już w tej chwili wykorzystać pewne motywy związane z odzyskiwanymi prawami do mark X-Menów i Fantastycznej Czwórki. Ostrzegamy, że jeżeli plotka się potwierdzi, to może być wielkim spoilerem!

Spoiler: Do Królewskiej Przystani zawitał pewien gość...

Za pośrednictwem chorwackiego serwisu 24Sata, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z planu ósmego sezonu Gry o tron. Widzimy na nich pewną postać, która przybyła do Królewskiej Przystani. O kim mowa? Jeżeli nie boicie się spoilerów, to zapraszamy do rozwinięcia.