Trailery

Outpost 2

Remake Star Wars Knights of the Old Republic

Sony postanowiło najwyraźniej zadbać o pozyskanie nowych graczy. Po tym, jak Microsoft kupił Bethesdę i tym samym nabył ogromną ilość głośnych tytułów na rzecz swojej platformy, Japończycy uznali, że muszą zagrać na sentymencie graczy i postarać się o coś, co przyciągnie do nich klientów. Wybór najwyraźniej padł na Star Wars Knights of the Old Republic, którego remake pojawi się wyłącznie na Playstation 5. 

Poniżej możecie zapoznać się z krótkim teaserem, który został zaprezentowany w trakcie PlayStation Showcase 2021.

Marvel's Spider-Man 2 zapowiedziane! Pierwszy zwiastun zdradza informacje na temat tego, czego możemy się spodziewać.

Marvel's Spider-Man 2 to tytuł, który ma zadebiutować w 2023 roku prawdopodobnie wyłącznie na konsoli Playstation 5. O tym, że twórcy części pierwszej nie spoczną na laurach i będą kontynuować niezwykle ciepło przyjętą serię wiadomo było od dawna. Teraz, na imprezie PlayStation Showcase 2021 zapowiedziano oficjalnie tytuł, a także pokazano nam pierwszy trailer. Możemy się z niego dowiedzieć, że tym razem przyjdzie nam pokierować dwiema wersjami Spider-Mana, czyli tym w którego wciela się Peter Parker i tym, pod którego maską skrywa się Miles Morales. 

Pełnoprawny trailer nowego Matrixa zadebiutował w sieci!

Grudniowa premiera czwartej części Matrixa wzbudza ogromne emocje. Czy film sprosta oczekiwaniom widzów? Czy dorówna kultowej pierwszej części, czy raczej podzieli los dwóch kolejnych odsłon, które nie zebrały już tak dobrych recenzji? Pytań jest naprawdę sporo, a pierwsze zapowiedzi tylko podsyciły naszą ciekawość.

Nowy Matrix doczekał się pierwszego zwiastuna i plakatu!

Po wielu miesiącach oczekiwań Warner Bros. zdecydowało się podzielić z nami pierwszym zwiastunem kolejnej części Matrixa. Nadchodzące widowisko skrywało do tej pory przed nami wiele tajemnic. Teraz możemy już pewne plotki zweryfikować i przekonać się, co takiego jeszcze nas czeka w świecie opanowanym przez maszyny.

 

Dying Light 2: Stay Human na nowym zwiastunie!

Długo musieliśmy czekać na konkretne informacje związane z kontynuacją Dying Light. Był czas, gdy fani zastanawiali się nawet czy produkcja kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. W pewnym momencie jednak Techland przerwał milczenie publikując nowe materiały z gry. Od tego momentu co jakiś czas studio raczy nas kolejnymi ciekawostkami i materiałami. Poniżej znajdziecie najnowszy trailer pochodzący z wersji na konsolę Xbox One / Xbox series.

 

Kiedy nowy trailer Eternals? Poznaliśmy potencjalną datę!

Widowisko przedstawiające nam Przedwiecznych w dalszym ciągu owiane jest tajemnicą. Fani wyczekują z utęsknieniem kolejnych materiałów promocyjnych, a Marvel nie jest zbyt skory aby ruszyć z konkretną promocją. Być może jednak już jutro przyjdzie nam zapoznać się z nowym trailerem, który ma nam zaoferować 40 sekund do tej pory niepublikowanego materiału. Tak przynajmniej twierdzi Daniel Richtman, którego informacje w kwestii trailerów najczęściej się sprawdzają. 

Kontynuacja Venoma doczekała się pierwszego trailera!

O tym, że powstanie kontynuacja "Venoma" wiedzieliśmy praktycznie od chwili premiery części pierwszej. Produkcja zebrała całkiem przyzwoite opinie widzów (nieco gorzej było z krytykami) i przy okazji rozbudziła ciekawość jedną ze scen po napisach, w której Eddie Brock (Tom Hardy) spotkał się z Cletusem Kasady (Woody Harrelson) w więzieniu. Dla fanów komiksów Marvela nie było już zatem tajemnicą, że producenci zechcą wprowadzić w kontynuacji postać Carnage'a.

Filmowa adaptacja Mortal Kombat doczekała się pierwszego trailera!

Na pierwszy trailer nowej wersji "Mortal Kombat" musieliśmy trochę poczekać. Producenci filmu zmagali się jednak z panującą na świecie pandemią, a to z kolei przekładało się na postępy na planie. Na szczęście wszystko udało się dopiąć na ostatni guzik i wygląda na to, że film zadebiutuje zgodnie z planem!

Pierwszy trailer "Godzilla vs Kong" zadebiutował w sieci!

"Godzilla vs Kong" to widowisko, które doprowadzi do starcia dwóch legendarnych bestii, których nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Film będzie stanowił zwieńczenie historii, której początek mieliśmy okazję ujrzeć w mającej premierę w 2014 roku "Godzilli". Widowisko zyskało ogromną ilość fanów i sprawiło, że mało kto chciał pamiętać o pierwszym, amerykańskim podejściu do tematu "Króla Potworów". Sukces dał zielone światło dla realizacji "Konga", a następnie drugiej części "Godzilli".