Pełnoprawny trailer nowego Matrixa zadebiutował w sieci!

Grudniowa premiera czwartej części Matrixa wzbudza ogromne emocje. Czy film sprosta oczekiwaniom widzów? Czy dorówna kultowej pierwszej części, czy raczej podzieli los dwóch kolejnych odsłon, które nie zebrały już tak dobrych recenzji? Pytań jest naprawdę sporo, a pierwsze zapowiedzi tylko podsyciły naszą ciekawość.

Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Nowy Matrix doczekał się pierwszego zwiastuna i plakatu!

Po wielu miesiącach oczekiwań Warner Bros. zdecydowało się podzielić z nami pierwszym zwiastunem kolejnej części Matrixa. Nadchodzące widowisko skrywało do tej pory przed nami wiele tajemnic. Teraz możemy już pewne plotki zweryfikować i przekonać się, co takiego jeszcze nas czeka w świecie opanowanym przez maszyny.

 

Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Venom: Let There Be Carnage jednak nie zaliczy opóźnienia?

Zbliżająca się jesień miała być czasem kilku głośnych premier kinowych związanych ze światem superbohaterów. Niestety coraz głośniej mówiło się o tym, że w sytuacji wzrostu zachorowań związanych z czwartą falą pandemii, studia filmowe zdecydują się przenieść swoje premiery na rok przyszły. Jedną z ofiar takiego działania miała stać się druga część Venoma. Wygląda jednak na to, że do kolejnego opóźnienia nie dojdzie. 

Michael Keaton potwierdzi pewien przeciek z planu Flasha?

Jakiś czas temu internet obiegła plotka, jakoby jednym z przeciwników Flasha w nadchodzącym filmie miał być zły Flash. Źródłem tej plotki było zdjęcie z planu na którym było widać zarówno Ezrę Millera, jak i identycznie ubranego człowieka stojącego naprzeciwko niego. Wówczas uznano, że najprawdopodobniej Barry Allen zmierzy się ze swoim odpowiednikiem z innej rzeczywistości. Teraz z kolei Michael Keaton zdradził w wywiadzie coś, co może taki obrót spraw potwierdzać. 

Matrix 4 doczekał się pierwszego zwiastuna! Niestety chwilowo dostępny był tylko dla wybranych

"The Matrix: Resurrections", bo tak będzie zatytułowany nowy film, od dawna wzbudza wielkie emocje wśród widzów. Fani zastanawiają się czego tak właściwie mogą spodziewać się po nowym widowisku. Zaskakujące powroty aktorów, jak np. wcielającej się w postać Trinity Carrie-Anne Moss tylko potęgują ciekawość. Udostępniony na CinemaConie zwiastun odpowiedział na kilka pytań.

Uczestnicy imprezy postanowili podzielić się swoimi wrażeniami i opisać, cóż takiego dane było im ujrzeć.

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Denis Villeneuve wierzy, że druga część Diuny powstanie!

Nowa wersja Diuny to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Produkcja wzbudza wielkie emocje i z całą pewnością przyciągnie sporą grupę widzów. Nie wiemy jednak jakie ostatecznie osiągnie wyniki finansowe. Szacunki są bowiem w tej kwestii dość ostrożne, gdyż jednocześnie film zadebiutuje zarówno w kinach, jak i na platformie HBO Max. Niemniej nie przeszkadza to reżyserowi w snuciu planów związanych z kontynuacją.