„Droga Szamana: Nowy początek” – szósta część uwielbianej serii wkrótce w księgarniach

Wejdź do wirtualnego świata Barliony! Zajmij miejsce w podtrzymującej życie kapsule, pozwól, by kontrolę nad funkcjami życiowymi twojego ciała przejął system, i zanurz się w fantastycznym świecie o wiele lepszym niż ten, od którego robisz sobie przerwę. Poczujesz prawdziwą wolność… pod warunkiem że nie odsiadujesz tu kary. Bo więźniowie zesłani do Barliony mają gorzej niż dobrowolni gracze. I to o wiele gorzej. Ale Dmitrij Machan, owiany legendą Szaman ze świata Barliony, odsiedział już przecież swój wyrok.

“20000 Słów Fantastyki” - premiera już dzisiaj!

Czytelnika czekają scenki z przyszłości (dalekiej i bliskiej), refleksje ze światów alternatywnych lub zaświatów, odległych planet, krain fantasy i swojskiej Ziemi. W swoich podróżach spotka androidy pragnące potomka, anioła strzegącego praw fizyki, astronautów na randce, postludzki byt na wakacjach, boga w burdelu i wampira na rauszu. Będą okazje roześmiać się, zasmucić, zezłościć lub pomyśleć.

Kolejny tom z serii Assassin’s Creed: Valhalla. Saga Geirmunda już 2 czerwca w sprzedaży!

Matthew J. Kirby stworzył opowieść przepełnioną skandynawskimi mitami i legendami. Młody wiking wyrusza w podróż by znaleźć swoje przeznaczenie. Z jakimi niebezpieczeństwami przyjdzie mu się zmierzyć? I jakie mityczne stworzenia napotka na swojej drodze? Poznaj odpowiedzi na te pytania w niezwykle klimatycznej części Assassin’s Creed osadzonej w czasach wikingów.

Już 2 czerwca kolejna cześć z serii Blizzard Legends:„World of Warcraft: Jaina Proudmoore. Wichry wojny”

Po pozbyciu się zagrożenia ze strony sług Przedwiecznych Bogów, niedawno wybrany na Wodza Hordy wojowniczy Garosz Piekłorycz może w końcu wprowadzić w życie swój wielki plan podporządkowania sobie całego kontynentu Kalimdoru. Jego żądza podboju jest tak wielka, że nie zawaha się zerwać paktu zawartego między poprzednim Wodzem, Thrallem, a największą orędowniczką pokoju na Azeroth i najwierniejszą sojuszniczką Hordy po stronie Przymierza – Jainą Proudmoore.

Nowy tom z bestsellerowej serii „Droga Szamana” – szykuj się na kolejne przygody Machana!

„Droga Szamana”. To tu spotyka się wciągający bez reszty świat gry komputerowej i pasjonującej literatury fantastycznej. To tu tradycyjną narrację urozmaicają elementy znane z gier: wykonywanie zadań, zdobywanie osiągnięć i levelowanie postaci. Daj się porwać wartkiej akcji w której co rusz natkniesz się na komunikaty systemowe; gdzie podejrzysz statystyki bohaterów i charakterystyki przedmiotów. LitRPG bez wątpienia wyniesie cię na nowy poziom rozrywki!

Outpost Glukhovsky’ego: powrót do postapokalipsy

Glukhovsky ma za sobą bardzo udany wypad na teren fantastycznej satyry politycznej („Witajcie w Rosji”), przejmującą i napisaną z olbrzymim rozmachem dystopijną powieść fantastycznonaukową („Futu.re”) oraz powieść realistyczną na styku kryminału, thrillera i dramatu obyczajowego, na podstawie której powstał poruszający film fabularny („Tekst”).

„Droga stali i nadziei”: premiera nowej książki w Uniwersum Metro 2033 już 24 lutego!

Metro Exodus wraz z Artemem odkryliśmy, że świat żyje. Moskwa nie jest ostatnim bastionem ludzkości. Przemierzyliśmy Rosję wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu raju. To, co dla nas było wielką przygodą, dla mieszkańców powierzchni jest codziennością. Jednak nawet i oni, pewnego dnia muszą przebyć drogę i zadecydować kim są. Czy zostaniesz świadkiem ich podróży?

Już jest – 4. tom fantastycznej serii „Droga Szamana” właśnie trafił na księgarskie półki!

Machan to bohater, którego nie da się nie lubić. Barliona zaś jest wirtualnym światem, do którego chyba każdy chciałby trafić – gracz znajdzie w nim rozrywkę na najwyższym poziomie; dni wypełnią walki i zapierające dech w piersiach przygody, a filtry doznań sprawią, że każdy cios i każda rana odbierane będą przez gracza tak, jakby rozgrywały się na ekranie monitora: zupełnie bez bólu. Machan jednak coś przeskrobał – za popełnione przestępstwo ma trafić do Barliony w charakterze więźnia. Może tam zapomnieć o rozrywce i przyjemnościach.

Droga Szamana. Etap czwarty: 4: Zamek widomo. Już 10 lutego w księgarniach

Barliona – miejsce, do którego przybywają całe miliony graczy pragnących oderwać się od rzeczywistości. To tu spotkasz elfy, krasnoludy, smoki i księżniczki, przeżyjesz niezapomniane przygody i stoczysz spektakularne walki. Bo w Barlionie niemal wszystko jest możliwe. Podczas gdy ty pozostaniesz zamknięty w specjalnej kapsule, podtrzymującej funkcje życiowe, twoja postać będzie wykonywać kolejne zadania, zdobywać osiągnięcia, zbierać ciosy, a przede wszystkim… zarabiać.