Zakończyły się dokrętki do drugiej części Doktora Strange'a

Zdjęcia do filmu Doctor Strange w Multiverse of Madness oficjalnie zakończyły się w kwietniu, ale wygląda na to, że część ekipy pracowała jeszcze na planie przy dokrętkach. Informacja o ich zakończeniu pojawiła się w mediach społecznościowych.

Pracująca przy filmie stylistka fryzur Tricia Sawyer udostępniła na Instagramie nowe zdjęcie zza kulis z charakteryzatorni, z podpisem "We’re not so Strange anymore! That’s a wrap.", co można odebrać jako wyraźny znak, że prace na planie dobiegły już końca. 

Charlie Cox o plotkach na temat jego udziału w nowym Spider-Manie

Spider-Man: No way home to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. Z jednej strony przyjdzie nam poznać ciąg dalszy historii, która rozpoczęła się niespodziewanym cliffhangerem w części poprzedniej, z drugiej natomiast powrócą złoczyńcy, których mieliśmy okazję poznać w innych wersjach filmów o Człowieku Pająku. Jakby tego było mało, w filmie ważną rolę odegra Doktor Strange, a motyw multiwersum może konkretnie namieszać nie tylko w przyszłości Petera Parkera, ale w całym MCU. 

Venom: Let There Be Carnage jednak nie zaliczy opóźnienia?

Zbliżająca się jesień miała być czasem kilku głośnych premier kinowych związanych ze światem superbohaterów. Niestety coraz głośniej mówiło się o tym, że w sytuacji wzrostu zachorowań związanych z czwartą falą pandemii, studia filmowe zdecydują się przenieść swoje premiery na rok przyszły. Jedną z ofiar takiego działania miała stać się druga część Venoma. Wygląda jednak na to, że do kolejnego opóźnienia nie dojdzie. 

Michael Keaton potwierdzi pewien przeciek z planu Flasha?

Jakiś czas temu internet obiegła plotka, jakoby jednym z przeciwników Flasha w nadchodzącym filmie miał być zły Flash. Źródłem tej plotki było zdjęcie z planu na którym było widać zarówno Ezrę Millera, jak i identycznie ubranego człowieka stojącego naprzeciwko niego. Wówczas uznano, że najprawdopodobniej Barry Allen zmierzy się ze swoim odpowiednikiem z innej rzeczywistości. Teraz z kolei Michael Keaton zdradził w wywiadzie coś, co może taki obrót spraw potwierdzać. 

Pierwszy trailer "Spider-Man: No way home" zadebiutował w sieci!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu". Zapowiedź wyraźnie daje nam do zrozumienia, że Peter Parker nie będzie miał lekko w życiu. Po tym, jak ujawniono jego sekret całemu światu, stara się zrobić wszystko aby tylko odkręcić tę sytuację. 

 

Drugi sezon "What If...?" pokaże nam alternatywne historie dziejące się po "Avengers: Endgame"?

"What If...?" to pierwszy animowany serial Marvela, który wchodzi w skład MCU. Produkcja prezentuje nam alternatywne wersje rzeczywistości, w których znani nam dobrze bohaterowie odnajdują się w zupełnie innych rolach. Do tej pory mieliśmy okazję przekonać się, co by było, gdyby eksperymentowi z serum superżołnierza poddała się Peggy Carter, a także jak T'Challa sprawdziłby się w roli Star-Lorda. Były to zatem historie dotykające tematyki poruszanej w pierwszych dwóch fazach Marvel Cinematic Universe.

Trailer nowego Spider-Mana wyciekł do sieci?!

"Spider-Man: Bez drogi do domu" to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku. W końcu nie tylko poznamy konsekwencje wydarzeń z końcówki części drugiej, gdzie cała prawda na temat tożsamości naszego bohatera została ujawniona przed światem, ale też spotkamy postaci, które wystąpiły w innych filmach, niewliczanych do MCU. Mowa oczywiście o Electro z "Niesamowitego Spider-Mana 2" i Doktorze Oktopusie z trylogii Sama Raimiego. Mówi się także głośno o możliwym pojawieniu się Pajączków z tamtych widowisk, ale nie zostało to oficjalnie potwierdzone. 

Kiedy nowy trailer Eternals? Poznaliśmy potencjalną datę!

Widowisko przedstawiające nam Przedwiecznych w dalszym ciągu owiane jest tajemnicą. Fani wyczekują z utęsknieniem kolejnych materiałów promocyjnych, a Marvel nie jest zbyt skory aby ruszyć z konkretną promocją. Być może jednak już jutro przyjdzie nam zapoznać się z nowym trailerem, który ma nam zaoferować 40 sekund do tej pory niepublikowanego materiału. Tak przynajmniej twierdzi Daniel Richtman, którego informacje w kwestii trailerów najczęściej się sprawdzają. 

Co nas czeka w drugim sezonie Superman & Lois?

Zakończenie pierwszego sezonu przyniosło nam pewien zwrot akcji, który każe nam na nowo zastanowić się nad zmianami, jakie zaszły po teoretycznym zniszczeniu multiwersum. Nie da się zatem ukryć, że fakt ten zaintrygował widzów. Showrunner Todd Helbing zapewnia, że drugi sezon mocno skupi się właśnie na tych aspektach, a także pozwoli nam poznać reakcję Lois, a także wynikające z tego następstwa, na pojawienie się córki, której nigdy nie miała.