Filmy

Trzy projekty Quentina Tarantino

Quentin Tarantino zdradził, jakie ma plany na przyszłość. Wyjawił je w czasie BAFTA: A Life in Pictures w Londynie.

Jak mogło wyglądać "Avengers: Endgame"? Prezentujemy dwie sceny wycięte z produkcji

Premiera "Avengers: Endgame" miała miejsce 25 kwietnia, ale okazuje się, że nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego. UWAGA: news zawiera spoilery do "Avengers: Koniec gry"

Asterix doczeka się kolejnego filmu aktorskiego!

Historia wojowniczych Galów doczekała się już czterech filmów aktorskich. Wygląda na to, że już wkrótce ruszą zdjęcia do kolejnego obrazu, który tym razem nie będzie oparty na żadnym z istniejących komiksów czy filmów animowanych.

David Benioff i D.B. Weiss nie są już zaangażowani w prace nad nową trylogią Gwiezdnych wojen!

Krótko po premierze ósmego epizodu Gwiezdnych wojen świat obiegła informacja o tym, że odpowiedzialni za ekranizację "Gry o tron" David Benioff i D.B. Weiss wyreżyserują nową trylogię w świecie Gwiezdnych wojen. Teraz wiemy już, że plany te nie są aktualne.

Angel.A doczeka się spin-offa!

Tworzony przez naszych rodaków niezależny projekt „Angel.A” doczeka się przynajmniej jednego spin-offa! Zdjęcia do krótkometrażowego obrazu rozgrywającego się w tym samym filmowym uniwersum ruszą już w listopadzie.

"Ptaki Nocy" z pierwszym zwiastunem!

Zgodnie z przewidywaniami, w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)". Materiał możecie znaleźć poniżej.

Plotka: "The Batman" początkiem zupełnie nowego uniwersum DC?

W 2021 roku na ekrany kin trafi realizowany przez Matta Reevesa film poświęcony postaci Batmana. Jak się jednak okazuje, reżyser ma bardzo ambitne plany związane z rozwijaniem tego uniwersum.

Nowa ekranizacja Dooma okazała się porażką?

Ekranizacje gier komputerowych nie mają zbyt wielkiego szczęścia. Na palcach jednej ręki można by wyliczyć tytuły, które odniosły sukces i zostały bardzo ciepło przyjęte przez fanów. "Doom" już raz zaliczył w tym temacie wpadkę. Jeżeli wierzyć zagranicznym recenzentom, to tym razem nie jest lepiej.

Jeffrey Wright dołączy do obsady nowego Batmana?

Wokół szykowanego nowego widowiska poświęconego postaci Batmana dzieje się coraz więcej. Wiemy już, że Robert Pattinson wcieli się w postać głównego bohatera, teraz z kolei sieć obiegła plotka, jakoby Jeffrey Wright miał także wystąpić w tej produkcji. W kogo miałby się wcielić?

Matrix 4 to od teraz film o... lodach?

Serwis Production Weekly podzielił się z czytelnikami małą ciekawostką związaną z pracą nad nową odsłoną Matrixa. Okazuje się, że roboczy tytuł filmu brzmi "Project Ice Cream" (Projekt lody).