Filmy

Pierwszy teaser nowych "Pogromców duchów"!

Dopiero, co informowaliśmy Was o planach na zrealizowanie kolejnej odsłony "Pogromców duchów", której akcja kontynuowałaby wydarzenia z dwóch pierwszych filmów, a już mamy pierwszy teaser!

Producent "Halloween" chciałby zrestartować "Piątek 13-go"

Od dłuższego czasu mówi się o ponownym otwarciu serii "Piątek 13-go". Do tej pory jednak zbyt wiele się wokół tematu nie działo. Czy Ryan Turek, reżyser "Halloween" z 2018 roku, ma szansę coś ruszyć w tej kwestii?

Jason Reitman przywróci Pogromców duchów?

Wydana w 2016 roku nowa wersja "Pogromców duchów' zawiodła na całej linii. Ryzykowne posunięcie obsadowe było jedynie wierzchołkiem problemów, z jakimi film ten się borykał. Czy jest jeszcze w takim wypadku szansa na kolejny film w tym uniwersum?

James McAvoy ma obawy w kwestii łączenia X-Menów z MCU

James McAvoy wypowiedział się na temat swoich obaw związanych postępującą fuzją, w trakcie której Disney odzyska prawa do postaci, którymi do tej pory dysponował Fox. Zdaniem aktora, mogą pojawić się komplikacje przy zetknięciu tych dwóch światów.

Pierwszy trailer nowego Spider-Mana już jest!

Zgodnie z przewidywaniami, Marvel postanowił wydać właśnie pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Daleko od domu". Tym samym mamy już okazję zerknąć na zapowiedź ostatniego z tegorocznych widowisk Marvel Cinematic Universe.

Tom Holland, ale i Jake Gyllenhaal sugerują, że dzisiaj pojawi się trailer nowego Spider-Mana?

Pierwszy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home" został zaprezentowany publiczności już w grudniu zeszłego roku podczas brazylijskiej edycji Comic-Conu. Niestety Sony i Marvel nie zdecydowali się opublikować zwiastuna w sieci. Czy już dzisiaj się to zmieni?

Plotka: "Czarna Wdowa" z kategorią wiekową R?!

Marvel Cinematic Universe to na chwilę obecną zbiór dwudziestu filmów, które miały już swoją premierę kinową i trzech, które pojawią się jeszcze w tym roku. Do tej pory jednak wszystkie produkcje otrzymywały kategorię wiekową PG 13. Czy "Czarna Wdowa" może to zmienić?

Budżet "Dark Phoenix" wzrósł do 200 milionów dolarów?

Biorąc pod uwagę fakt, że "Dark Phoenix" będzie ostatnim filmem z serii, która rozpoczęła się prawie dwadzieścia lat temu, można by pomyśleć, że Fox robiłby wszystko, co możliwe by zamknąć ją z wielkim hukiem. Widowisko jednak okazało się bardzo kosztownym problemem.

Samuel L. Jackson zdradził ogromny spoiler z "Avengers: Endgame"?

Uwaga! Poniższy tekst może zawierać naprawdę duży spoiler związany z wydarzeniami mającymi się rozegrać w "Avengers: Endgame". Czytacie na własne ryzyko!

James Wan wyjaśnia jedną z nieścisłości Aquamana

Zeszłoroczny "Aquaman" podbil kina na całym świeci i udowodnił, że DC także potrafi stworzyć dobry film o superbohaterach. Niestety produkcja nie uniknęła problemów, a najbardziej rzucały się w oczy nieścisłości z "Ligą Sprawiedliwości". Jedną z nich postanowił wyjaśnić reżyser, James Wan.