Filmy

  Terminator z pierwszym zwiastunem!

  Czy „Terminator: Mroczne przeznaczenie” ma szanse przywrócić świetność serii, której dwie pierwsze odsłony po dziś dzień budzą zachwyt w widzach? Pierwszy trailer nowego filmu może chociaż częściowo udzielić nam odpowiedzi na to pytanie.

  Mandaryn powróci do MCU?

  Trzecia część "Iron Mana" bardzo podzieliła fanów. Niektórzy uznali, że film świetnie oddaje traumę, jaką przeżył Tony Stark i tym samym stanowi idealne zwieńczenie trylogii, inni natomiast skupili się na wątku postaci Mandaryna, który w ich odczuciu został całkowicie zmarnowany. Marvel zdaje sobie sprawę z oczekiwań swojej publiczności i być może już wkrótce ujrzymy na ekranie prawdziwego Mandaryna!

  Nowy trailer filmu "Spider-Man: Far From Home" spoileruje wydarzenia z "Avengers: Endgame"!

  W sieci ukazał się nowy zwiastun widowiska "Spider-Man: Far From Home". Ostrzegamy jednak osoby, które nie widziały jeszcze filmu "Avengers: Endgame" o tym, że materiał zawiera w sobie spoilery ze wspomnianego dzieła.

  Nie żyje Peter Mayhew, łagodny olbrzym, odtwórca roli Chewbacki

  Tego aktora znał każdy fan "Gwiezdnych wojen", nawet jeśli nie każdy potrafiłby go rozpoznać - bowiem na planie Peter Mayhew skrywał się pod kostiumem. Zagrał Chewbackę w pięciu częściach gwiezdnej sagi (całej starej trylogii oraz w "Zemście Sithów" i "Przebudzeniu Mocy"). Później przeszedł na emeryturę, a w najnowszych filmach zastąpił go Joonas Suotamo.

  Thor doczeka się kolejnego filmu?

  Marvel przyzwyczaił nas do tego, że poszczególni bohaterowie otrzymują maksymalnie trzy solowe filmy. Tymczasem kolejne źródło podaje, że jeden z nich może doczekać czwartego. Mowa o Thorze, a źródłem przecieku jest nie kto inny, jak wcielająca się w postać Walkirii Tessa Thomson.

  "Mroczna Phoenix" z finalnym trailerem!

  Zgodnie z zapowiedziami Sophie Turner, w sieci zadebiutował właśnie finałowy zwiastun widowiska "Dark Phoenix". Materiał zawiera parę nowych scen i pozwala nam dowiedzieć się kilku rzeczy na temat zbliżającego się widowiska.

  Poznaliśmy oficjalny tytuł IX części "Gwiezdnych wojen"!

  O części dziewiątej "Gwiezdnych wojen" nie wiedzieliśmy do tej pory prawie nic. Teraz, dzięki wydarzeniu "Star Wars Celebration" nie tylko poznaliśmy oficjalny tytuł, ale także mieliśmy okazję ujrzeć pierwszą zapowiedź tego widowiska!

  Nowy "Hellboy" najgorszą adaptacją komiksów w historii kina?!

  Pierwsze recenzje "Hellboya" zaczęły pojawiać się w sieci i niestety nie napawają optymizmem. Produkcja, która ma stanowić restart serii wypada naprawdę kiepsko i w serwisie Rotten Tomatoes zebrała jedynie 11% pozytywnych recenzji. Co jest największym problemem tego filmu?

  Zabawka z "Avengers: Endgame" zdradza pewien element fabuły?

  Do premiery "Avengers: Endgame" zostały już praktycznie tylko dwa tygodnie. Kampania promocyjna nie zwalnia, a w sieci pojawia się coraz więcej materiałów związanych z widowiskiem. Jeden z nich może przypadkowo zdradzać pewien istotny szczegół fabuły i przy okazji potwierdzać plotkę, o której jakiś czas temu było głośno.

  Na X-Menów w MCU przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać

  Przejęcie aktywów Foxa przez koncern Disneya sprawiło, że prawa do X-Menów i Fantastycznej Czwórki powróciły do Marvela. Jak się jednak okazuje, nieprędko ujrzymy bohaterów na wielkim ekranie.