Gry

Styczniowe gry w Games with Gold

Styczeń, wokół (powinno być) sporo śniegu, czyli idealne warunki na spędzenie czasu przy konsoli. Co przyniesie nam konto Gold w tym miesiącu ?

"Fallout 76" znowu ma problemy! Tym razem przez rum?

Chyba każdy z nas lubi, gdy producent gry, filmu czy czegokolwiek innego zaskakuje nas jakimiś bonusami. Gorzej jednak sytuacja wygląda, gdy po długich oczekiwaniach otrzymujemy coś, co w żadnym stopniu nie pokrywa się ze wcześniejszymi obietnicami.

Plotka: "Assassin’s Creed: Adder" tytułem kolejnej odsłony serii?

W tym roku nie otrzymamy kolejnej odsłony cyklu "Assassin's Creed". Nie oznacza to jednak, że Ubisoft nie pracuje nad kontynuacją. Ta z całą pewnością powstaje i jeżeli wierzyć nowym plotkom, to właśnie poznaliśmy jej tytuł.

Mortal Kombat XI z nowym trailerem.

Wirtualna klasyka bijatyk trafi po raz 11 na nasze konsole. Do sieci właśnie trafił trailer najnowszej częsci.

Wiedźmin Geralt odwiedzi kolejny świat!

Biały Wilk dołączy do grona postaci w grze "Monster Hunter: World". Będzie to dla tego bohatera kolejny, gościnny występ. Wcześniej bowiem Geralt z Rivii pojawił się w szóstej odsłonie SoulCalibur.

Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order zapowiedziane na Nintendo Switch!

W oczekiwaniu na pierwszą zapowiedź "Avengers 4", która według ostatnich plotek miałaby nastąpić jeszcze dziś, możemy zapoznać się z trailerem "Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order", czyli gry, która wyjdzie jedynie na platformę Nintendo Switch.

Reboot Resident Evil ma już reżysera!

O tym, że powstanie reboot filmowej serii na podstawie gier "Resident Evil" wiemy już od dawna. Do tej pory jednak nie wiedzieliśmy absolutnie nic na temat tego projektu. Teraz udało nam się poznać nazwisko reżysera, który podejmie się tego wyzwania.

Plotka: The Legend of Zelda: Skyward Sword zmierza na Switcha?

"The Legend of Zelda: Breath of the Wild" ustawiło niesamowicie wysoko poprzeczkę dla kolejnej gry rozgrywającej się w tym uniwersum. Czy w oczekiwaniu na pełnoprawną kontynuację przyjdzie nam zagrać najpierw w zremasterowaną wersję "Skyward Sword"?

Gizmos od Portala w sprzedaży!

Do sklepów trafiła najnowsza gra wydawnictwa Portal Games zatytułowana Gizmos. Jej twórcami są , Phil Walker-Harding oraz Eric M. Lang. Cenę ustalono na 139,95 zł, a na stronie wydawcy można zapoznać się z instrukcją.

Przedsprzedaż Ex Libris wystartowała!

Ex Libris to gra o kolekcjonowaniu wyjątkowych ksiąg z jeszcze bardziej wyjątkowymi tytułami!