Książki

"Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" już wkrótce w sprzedaży!

14 listopada nakładem wydawnictwa INITIUM ukaże się powieść Larsa Simona zatytułowana "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" - lekka komedia będąca fenomenalną historią o magii oraz gadającym, wyjątkowo sarkastycznym mopsie w roli głównej. Powieść zdecydowanie inna niż wszystkie, której absolutnie nie można przegapić!

"Krwiodziej" już od jutra w sprzedaży!

Seria, która zdołała przekonać do siebie ogromne rzesze czytelników na całym świecie, w końcu doczekała się kontynuacji. "Krwiodziej" , czyli kolejna część cyklu "Czaroziemie" autorstwa Susan Dennard, już jutro pojawi się w sprzedaży.

Mutant, kolejna powieść z Uniwersum Metro 2033 już 16 października trafi do polskich czytelników

Mutanty zawsze stanowiły istotny element świata Metra 2033. Ich rola sprowadzała się jednak głównie do oponentów bohaterów. Gdy myślimy o mutantach, zwykle wyobrażamy sobie nieprzejednane dzikie bestie, których byt sprowadza się do instynktownego polowania na wszystko i wszystkich w świecie bez żadnego sensu.

Powieści ze świata Dragon Age już w księgarniach

„Dragon Age. Utracony tron”, „Dragon Age. Powołanie” oraz „Dragon Age. Cesarstwo masek” ukazują się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Nie żyje Andrzej Polkowski

Niedziela przyniosła nam bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Andrzej Polkowski, człowiek który odpowiadał za przetłumaczenie na język polski wielu światowych bestsellerów, w tym serii o Harrym Potterze i "Opowieści z Narni". Jego pogrzeb odbędzie się w środę na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie.

"Diabeł w maszynie" już wkrótce trafi do księgarni!

Już szóstego września nakładem wydawnictwa Powergraph ukaże się nowy zbiór opowiadań Anny Kańtoch zatytułowany "Diabeł w maszynie". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

Powieść z Uniwersum Marvela „Spider-Man. Wiecznie młody” już w księgarniach

Wydane nakładem Wydawnictwa Insignis przygody człowieka-pająka to kolejna pozycja z Marvelowskiego cyklu uwielbianego przez czytelników i fanów przygód superbohaterów.

Stefan Petrucha „Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody”

Już 4 września nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się kolejna powieść z Uniwersum Marvela – „Marvel: Spiderman. Wiecznie młody”, książkowa adaptacja przygód najpopularniejszego na świecie superbohatera. Uwspółcześniona, z nowymi wątkami powieść oparta na klasycznej „Stone Tablet Saga” została napisana przez Stefana Petrucha, bestsellerowego autora powieści i komiksów.

Nowe wydanie niewiarygodnych przygód polskiego szlachcica ponownie w księgarniach!

Już 13 września w księgarniach pojawi się książka „Wilcze Gniazdo” autorstwa Jacka Komudy wydana nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Jest to nowe wydanie szalonych przygód Geodena Siemieńskiego rozgrywających się na terenach XVII-wiecznej Ukrainy.

Marta Kisiel nie zwalnia tempa. Zapowiedź nowej powieści aŁtorki

Kiedy Marta Kisiel w 2010 roku wydała zbiorek "Dożywocie", wiele osób okrzyknęło go debiutem roku. Później zniknęła na parę lat ze sceny, ale kiedy powróciła, to z hukiem.