Książki

  Sebastian Fitzek promuje w Polsce swoją nową książkę!

  Sebastian Fitzek, mistrz thrillerów psychologicznych wydawanych w 33 krajach, będzie w naszym kraju promował swój najnowszy bestseller - książkę „Pacjent”. Wspomniana powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Amber. 

  Premiera oficjalnej powieści gry The Division 2. Każdy egzemplarz książki z niespodzianką dla gracza

  Od dziś możecie znaleźć w księgarniach powieść Tom Clancy’s The Division. Skoro świt Alexa Irvine’a.

  Premiera „Riese” Roberta J. Szmidta – wielkie otwarcie polskiego rozdziału w Uniwersum Metro 2035

  15 maja to data, na którą czekało wielu fanów serii stworzonej przez Dmitrija Glukhovsky’ego. „Riese”, co jeszcze ciekawsze, otwiera polski rozdział w ambitnym nowym projekcie Uniwersum Metro 2035, gałęzi kultowej już serii Uniwersum Metro 2033.

  Królestwo Złociste – premiera książki, która przeniesie was w przeszłość!

  Do sprzedaży trafiło właśnie "Królestwo Złociste", czyli najnowsza powieść Renaty Opali. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Skrzat, a nasz serwis objął ją swoim patronatem medialnym. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem tej pozycji, a już wkrótce będziecie mogli ją także zdobyć w naszym konkursie!

  Drugi tom "Żelaznego Kruka" już w sprzedaży!

  Od wczoraj w księgarniach dostępna jest najnowsza powieść Rafała Dębskiego, czyli "Żelazny Kruk. Szalony Mag". Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Jaguar, a nasz serwis ma nad nią patronat medialny. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy. 

  Premiera „Assassin’s Creed. Odyssey” – oficjalnej powieści gry

  Miłośnicy serii Assassin’s Creed otrzymali właśnie kolejną powieść rozgrywającą się w tym uniwersum. "Assassin’s Creed. Odyssey" czyli powieść Gordona Doheerty'ego, ukazała się nakładem wydawnictwa Insignis, a nasz serwis objął ją swoim patronatem.

  "Koło Osheim" od dzisiaj w sprzedaży!

  Do księgarni trafił właśnie trzeci tom Trylogii "Wojna Czerwonej Królowej" zatytułowany "Koło Osheim". Najnowsza powieść Marka Lawrence'a ukazała się oczywiście nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc. Poniżej znajdziecie oficjalny opis wydawcy.

  Nowa książką z serii Assassins Creed już 24 kwietnia w księgarniach Przygotujcie się na odyseję po lądach i morzach starożytnej Grecji!

  „Assassin’s Creed: Odyssey” przenosi czytelnika do niesamowicie intrygującego okresu wojen peloponeskich, czyli do starożytnej Grecji. Głównym bohaterem jest misthios, najemniczka, nie asasyn. Jednak wielbiciele przygód zakapturzonych zabójców nie będą zawiedzeni, wręcz przeciwnie!

  "Demony Leningradu" już wkrótce w sprzedaży!

  Już 5 kwietnia do ponownej sprzedaży trafi nowe wydanie książki Adama Przechrzty „Demony Leningradu”. Powieść ukaże się oczywiście nakładem wydawnictwa Fabryka Słów.

  Oficjalne powieści Marvela po raz pierwszy w Polsce

  Już w kwietniu nakładem Wydawnictwa Insignis do polskich księgarń trafi oficjalna powieść Uniwersum Marvela – „Wojna domowa”. To pierwszy z serii entuzjastycznie przyjętych przez czytelników tytułów ze świata marvelowskich superbohaterów.