Książki

  Cykl high fantasy Richarda Schwartza

  Już 20 marca nakładem wydawnictwa Initium ukaże się fenomenalny „Władca marionetek” autorstwa Richarda Schwartza – czwarty tom barwnej sagi Tajemnica Askiru, który trzyma w napięciu i odsłania coraz więcej tajemnic dawnego królestwa, nie oszczędzając przy tym bohaterów. Richard Schwartz od pierwszego tomu serii podbił serca polskich czytelników i z każdym tomem jego popularność rośnie.

  „World of Warcraft: Malfurion”, nowa powieść z kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends, już w księgarniach!

  Przygotujcie się na wyborne danie wprost ze świata Rzemiosła Wojny zaserwowane przez Richarda A. Knaaka, pisarza znanego i lubianego przez warcraftową społeczność, autora między innymi „Dnia Smoka” i legendarnej trylogii „Wojny Starożytnych”. Teraz powraca, by w serii Blizzard Legends opowiedzieć dalsze losy zarówno starych, jak i nowych bohaterów.

  Nowe powieści od wydawnictwa Initium już w sprzedaży!

  W księgarniach możecie już nabyć dwie nowe powieści, które ukazały się nakładem wydawnictwa Initium. Aleksandra Rumin powraca ze swoim najnowszym dziełem, czyli "Zbrodnią w blokowisku", a Karina Bonowicz serwuje nam drugi tom swojej serii "Gdzie diabeł mówi dobranoc".

  Nowa powieść z kolekcjonerskiej serii Blizzard Legends – „Malfurion” już wkrótce w księgarniach

  „World of Warcraft: Malfurion” to kolejna i niezwykle udana podróż Richarda A. Knaaka do świata Warcrafta. Pisarz zdołał już udowodnić, że doskonale odnajduje się w tym uniwersum, przekonując przed laty rzesze graczy do literackiej strony gier Blizzarda. Teraz powraca na polski rynek z kolejną powieścią, której legenda ma szansę dorównać jego poprzednim dziełom. „World of Warcraft: Malfurion” ukaże się nakładem wydawnictwa Insignis i trafi na księgarskie półki już 26 lutego.

  Nowości od wydawnictwa Initium!

  Już na 14 lutego Wydawnictwo Initium przygotowało dwie intrygujące książki – „Zbrodnia na blokowisku” Aleksandry Rumin oraz „Nie wywołuj wilka z lasu” Kariny Bonowicz. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami książek oraz załączonymi okładkami.

  „World of Warcraft: Kronika” Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana pozycja wydawnicza z uniwersum Warcrafta już w polskich księgarń!

  „World of Warcraft: Kronika” to jedyne w swoim rodzaju kompendium w przejrzysty i przystępny sposób ukazujące historię Azeroth. Wydrukowana na uszlachetnionym papierze z wieloma barwnymi ilustracjami i oprawiona w twardą okładkę będzie prawdziwą ozdobą każdej domowej biblioteczki.

  Premiera "Córki Lasu"

  Już 20 listopada, nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc ukaże się "Córka Lasu", czyli najnowsza powieść cenionej na całym świecie pisarki Juliet Marillier. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" już wkrótce w sprzedaży!

  14 listopada nakładem wydawnictwa INITIUM ukaże się powieść Larsa Simona zatytułowana "Lennart Malmkvist i osobliwy mops Buri Bolmena" - lekka komedia będąca fenomenalną historią o magii oraz gadającym, wyjątkowo sarkastycznym mopsie w roli głównej. Powieść zdecydowanie inna niż wszystkie, której absolutnie nie można przegapić!

  "Krwiodziej" już od jutra w sprzedaży!

  Seria, która zdołała przekonać do siebie ogromne rzesze czytelników na całym świecie, w końcu doczekała się kontynuacji. "Krwiodziej" , czyli kolejna część cyklu "Czaroziemie" autorstwa Susan Dennard, już jutro pojawi się w sprzedaży.

  Mutant, kolejna powieść z Uniwersum Metro 2033 już 16 października trafi do polskich czytelników

  Mutanty zawsze stanowiły istotny element świata Metra 2033. Ich rola sprowadzała się jednak głównie do oponentów bohaterów. Gdy myślimy o mutantach, zwykle wyobrażamy sobie nieprzejednane dzikie bestie, których byt sprowadza się do instynktownego polowania na wszystko i wszystkich w świecie bez żadnego sensu.