Książki

  „Przebudzenie cieni” – nowa oficjalna powieść w uniwersum legendarnej gry World of Warcraft – już w księgarniach

  Do księgarń trafiła właśnie nowa oficjalna powieść w uniwersum gry World of Warcraft firmy Blizzard Entertainment, będąca prequelem dodatku „Shadowlands”. Zanurz się w niezwykły świat opisany przez autorkę bestsellerów „New York Times’a”, Madeleine Roux…

  "Tron tyrana" - fragment dostępny w sieci!

  Jeżeli dalej zastanawiacie się czy warto sięgnąć po ostatni tom cyklu "Wielkie Płaszcze" to mamy nadzieję, że poniższy fragment pozwoli Wam rozwiać wszelkie wątpliwości. W podjęciu decyzji może pomóc także zapoznanie się z naszą recenzją "Tronu Tyrana".

  Nowa powieść w świecie World of Warcraft już wkrótce w księgarniach!

  27 października zadebiutuje nowy dodatek gry World of Warcraft: Shadowlands. A już 16 września premiera nowej książki „Przebudzenie Cieni”, która wprowadzi wszystkich fanów w fabułę Shadowlands.

  Premiera nowej powieści z Uniwersum Marvela

  Dobra wiadomość dla wszystkich wielbicieli superbohaterskich klimatów. Już dziś w księgarniach czeka na was potężna dawka przygody spod znaku Marvela – „Wszyscy chcą rządzić światem” Dana Abnetta (znanego m. in. z bestsellerowych powieści w serii „Warhammer 40 000”). Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Insignis.

  Potężni Avengersi mierzą się ze swoimi największymi wrogami – wszystkimi naraz!

  Nowa fantastyczna powieść uniwersum Marvela – The Avengers „Wszyscy chcą rządzić światem” pióra bestsellerowego autora Dana Abnetta ma dla was wszystko, co najlepsze w historiach o superbohaterach: zapierającą dech w piersiach akcję, prawdziwe emocje, przygodę, a przede wszystkim plejadę barwnych postaci!

  Porywający finał „Wielkich Płaszczy” – czwarta część serii już wkrótce w księgarniach

  Już 2 września do księgarń trafi czwarta, ostatnia część absolutnie fantastycznej serii Sebastiena de Castella. Każda z kolejnych opowieści o Falcio i jego przyjaciołach zdumiewała ekscytującymi zwrotami akcji, wciągającymi przygodami i tarapatami, w jakie ładowali się bohaterowie – i crème de la crème: fantastycznych poczuciem humoru autora.

  Overwatch: Bohaterka Numbani

  Świat wciąż potrzebuje bohaterów! Jesteś z nami? Przeczytaj pierwszą powieść w świecie Overwatch. Polska premiera już 12 sierpnia!

  Droga Szamana – jedna z najlepszych serii LitRPG – nowa część, nowa szata graficzna, mega promocja!

  Na tę wiadomość czekało wielu czytelników – już 12 do sieci księgarskiej Empik trafi nowa część rewelacyjnej serii Wasilija Machanienki „Droga Szamana”, czyli „Etap trzeci: Tajemnica Mrocznego Lasu”.

  World of Warcraft. Kronika – wspaniała podróż z drugim tomem monumentalnej serii

  Wielotomowa seria „Kronika”, ukazująca się w Polsce nakładem wydawnictwa Insignis, to jedyne w swoim rodzaju księgi, które w chronologiczny sposób przybliżają czytelnikowi dzieje świata Warcrafta. Drugi tom fantastycznie wydanej i przepięknie ilustrowanej serii trafi do księgarń już 29 lipca.

  Premiera „Klątwy Kreatorów” już jutro!

  Trudi Canavan, autorka światowych bestsellerów, powraca z ostatnią częścią cyklu Prawo Milenium będącego jej najbardziej przejmującą i ekscytującą przygodą.