Książki

Powieści ze świata Dragon Age już w księgarniach

„Dragon Age. Utracony tron”, „Dragon Age. Powołanie” oraz „Dragon Age. Cesarstwo masek” ukazują się nakładem Wydawnictwa Insignis.

Nie żyje Andrzej Polkowski

Niedziela przyniosła nam bardzo smutną wiadomość. Nie żyje Andrzej Polkowski, człowiek który odpowiadał za przetłumaczenie na język polski wielu światowych bestsellerów, w tym serii o Harrym Potterze i "Opowieści z Narni". Jego pogrzeb odbędzie się w środę na Cmentarzu Wawrzyszewskim w Warszawie.

"Diabeł w maszynie" już wkrótce trafi do księgarni!

Już szóstego września nakładem wydawnictwa Powergraph ukaże się nowy zbiór opowiadań Anny Kańtoch zatytułowany "Diabeł w maszynie". Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawniczym.

Powieść z Uniwersum Marvela „Spider-Man. Wiecznie młody” już w księgarniach

Wydane nakładem Wydawnictwa Insignis przygody człowieka-pająka to kolejna pozycja z Marvelowskiego cyklu uwielbianego przez czytelników i fanów przygód superbohaterów.

Stefan Petrucha „Marvel: Spider-Man. Wiecznie młody”

Już 4 września nakładem wydawnictwa Insignis ukaże się kolejna powieść z Uniwersum Marvela – „Marvel: Spiderman. Wiecznie młody”, książkowa adaptacja przygód najpopularniejszego na świecie superbohatera. Uwspółcześniona, z nowymi wątkami powieść oparta na klasycznej „Stone Tablet Saga” została napisana przez Stefana Petrucha, bestsellerowego autora powieści i komiksów.

Nowe wydanie niewiarygodnych przygód polskiego szlachcica ponownie w księgarniach!

Już 13 września w księgarniach pojawi się książka „Wilcze Gniazdo” autorstwa Jacka Komudy wydana nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Jest to nowe wydanie szalonych przygód Geodena Siemieńskiego rozgrywających się na terenach XVII-wiecznej Ukrainy.

Marta Kisiel nie zwalnia tempa. Zapowiedź nowej powieści aŁtorki

Kiedy Marta Kisiel w 2010 roku wydała zbiorek "Dożywocie", wiele osób okrzyknęło go debiutem roku. Później zniknęła na parę lat ze sceny, ale kiedy powróciła, to z hukiem.

"Zbrodnia po irlandzku" już wkrótce w księgarniach!

12 sierpnia 2019 r. nakładem Wydawnictwa INITIUM ukaże się druga powieść Aleksandry Rumin pt. „Zbrodnia po irlandzku”. Jest to lekka komedia z wątkiem kryminalnym, która idealnie nadaje się na letnie wieczory czy też aby uprzyjemnić czas podróży.

"Szpital" już w księgarniach!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już od wczoraj dostępny jest w księgarniach „Szpital”, czyli spin-off „Szczurów Wrocławia. Kraty”. Książka objęta jest patronatem naszego serwisu. 

„Szczury Wrocławia. Szpital” już wkrótce w sprzedaży!

Niespodzianka dla wszystkich fanów Roberta Szmidta. Już 31 lipca znajdziecie w księgarniach „Szpital” – spin-off książki „Szczury Wrocławia. Kraty”!