Książki

  Powrót Wielkich Płaszczy!

  Już dziś możecie znaleźć w księgarniach „Krew świętego” Sebastiena de Castella – trzeci tom uwielbianej przez czytelników serii fantasy. Poznajcie dalsze losy Falcia, Kesta i Brastiego.

  "Niewyjaśnione tajemnice" już w sprzedaży!

  Nakładem wydawnictwa Alma-Press ukazała się niezwykle ciekawa książka "Niewyjaśnione tajemnice" autorstwa znanego już na polskim rynku Joela Levy'ego (autora "Atlantydy i innych zaginionych cywilizacji" czy "Świętego Graala i innych skarbów..."). Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  Konkurs - do zdobycia "Harda Horda. Antologia opowiadań"

  Dla nikogo nie będzie tajemnicą, że ósmego marca obchodzimy dzień kobiet. Co zatem powiecie na konkurs, w którym do zdobycia jest egzemplarz książki "Harda Horda. Antologia opowiadań" ufundowany przez wydawnictwo SQN?

  "Upadające Imperium" już w sprzedaży!

  Od dzisiaj w księgarniach do nabycia jest nowa powieść Johna Scalziego, laureata nagrody Hugo i autora kilku bestsellerów z listy „New York Timesa”. "Upadające Imperium" to początek zupełnie nowej serii, która zdążyła zyskać już uznanie czytelników. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa NieZwykłe. 

  „Krew świętego” już wkrótce trafi do sprzedaży! "Ostrze zdrajcy" do pobrania za darmo!

  Jak zabić świętego? Falcio, Kest i Brasti niedługo się tego dowiedzą, ponieważ ktoś właśnie znalazł na to sposób. I żeby było ciekawiej, na jedną ze swoich pierwszych ofiar wybrał ich przyjaciółkę. Wielkie Płaszcze powracają. Trzeci tom tetralogii Sebastiena de Castela – „Krew świętego” – trafi do księgarń już 13 marca.

  Konkurs - wygraj książkę "Szczury Wrocławia. Kraty"

  Środa zbliża się już ku końcowi, jednak zgodnie z obietnicą musi się jeszcze pojawić konkurs! Tym razem do zgarnięcia macie jeden z dwóch egzemplarzy powieści "Szczury Wrocławia. Kraty" autorstwa Roberta J. Szmidta. Poniżej znajdziecie szczegóły.

  Już wkrótce premiera "Inkuba" Artura Urbanowicza

  Już 3 kwietnia, nakładem wydawnictwa Vesper ukaże się "Inkub", czyli najnowsza powieść Artura Urbanowicza, laureata Nagrody Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym opisem wydawcy.

  Konkurs - wygraj książkę „Far Cry. Odkupienie”!

  Zgodnie z obietnicą publikujemy nasz kolejny konkurs! Tym razem zdobyć możecie jeden z trzech egzemplarzy powieści „Far Cry. Odkupienie”, która ukazała się właśnie nakładem wydawnictwa Insignis. Poniżej znajdziecie szczegóły!

  W sidłach niebezpiecznej sekty. „Far Cry. Odkupienie” Urbana Waite’a już w księgarniach

  Po bez mała dwóch tygodniach od premiery gry „Far Cry. New Dawn” – spin-offu serii i kontynuacji piątej części – możecie stanąć na podjeździe siedziby tajemniczych Bram Edenu. Ale zamiast pada, tym razem powinniście dzierżyć książkę.

  Premiera World of Warcraft. Przez Mroczny Portal: Horda powraca do Azeroth!

  Poznajcie kolejny rozdział przekazów o bogatym i żywym uniwersum World of Warcraft. Przez Mroczny Portal to kontynuacja historii opowiedzianej w Falach Ciemności, która łączy w sobie losy najbardziej rozpoznawalnych i kluczowych postaci Warcrafta.