Seriale

  Tak powinien wyglądać Doomsday, czyli pierwsza zapowiedź drugiego sezonu serialu Krypton

  Pierwsze zapowiedzi realizowanego przez stację SyFy serialu "Krypton" nie napawały optymizmem. Ostatecznie okazało się jednak, że produkcja bardzo pozytywnie zaskoczyła odbiorców. W teaserze drugiego sezonu możemy dostrzec, iż twórcy nie zamierzają spocząć na laurach.

  Geralt na pierwszym zdjęciu z planu Wiedźmina?

  Do tej pory otrzymaliśmy już kilka zdjęć z planu serialowego "Wiedźmina", jednak teraz mamy prawdopodobnie pierwszą okazję aby ujrzeć na nich Geralta z Rivii!

  Komiksy "What If...?" Marvela zostaną przeniesione na mały ekran

  Kolejna z komiksowych serii uniwersum Marvela zostanie przeniesiona na ekran. Disney+ stworzy animowaną antologię na podstawie wydawanej od dziesięcioleci serii What If...?, która opowiada alternatywne komiksowe historie o superbohaterach z tego uniwersum.

  Trailer ostatniego sezonu "Gry o tron" zadebiutował w sieci!

  Doczekaliśmy się premiery oficjalnego trailera ósmego sezonu "Gry o tron". Trwający nieco ponad dwie minuty materiał wyraźnie pokazuje, że ostatnie odcinki z pewnością pełne będą akcji.

  Dwadzieścia nowych plakatów promujących ósmy sezon Gry o tron!

  Stacja HBO nie zdecydowała się jeszcze wypuścić pełnego zwiastuna ósmego sezonu "Gry o tron". Kampania reklamowa trwa już jednak w najlepsze dzięki czemu w sieci pojawiło się dwadzieścia nowych plakatów poświęconych bohaterom produkcji.

  Powstające dla Disney+ seriale zostaną mocno osadzone w MCU?

  Czy nowe, realizowane we współpracy z Marvelem produkcje dla platformy Disney+ będą mocno związane z MCU? Kevin Feige udziela odpowiedzi na to pytanie!

  "Agenci T.A.R.C.Z.Y. " powrócą wcześniej!

  Pierwsze informacje dotyczące szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sugerowały, że produkcja powróci na antenę w lipcu. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli na nią czekać do wakacji!

  Amazon ogłosił datę premiery "Good Omens"

  Znamy już datę premiery serialu Good Omens produkcji Amazon Prime i BBC, na podstawie bestselerowej książki autorstwa Terrego Pratchetta i Neila Gaimana. Kogo zobaczymy na ekranie?

  Pierwsze spojrzenie na Alfreda!

  W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że są plany dotyczące zrealizowania serialu poświęconego postaci kamerdynera pracującego w posiadłości Bruce'a Wayne'a. "Pennyworth", bo taki tytuł nosi produkcja, nie będzie jednak spin-offem "Gotham" jak wielu sądziło, lecz zupełnie niezależną produkcją.

  Clark Gregg o swoim tajemniczym powrocie do "Agentów T.A.R.C.Z.Y"

  Finał piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y' był pewnego rodzaju zwieńczeniem wydarzeń, które przez ostatnie lata rozgrywały się w tym serialu. Agent Coulson pogodził się ze swoim losem i wydawać by się mogło, że w kolejnych sezonach już nie powróci. Tymczasem wiemy, że Clark Gregg nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.