Seriale

Poznaliśmy oficjalną datę premiery ósmego sezonu "Gry o tron"! Jest także nowy teaser!

Po długich oczekiwaniach w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery ósmego sezonu "Gry o tron". Pojawił się także nowy teaser produkcji, który znajdziecie poniżej.

Plotka: Tom Hiddleston z mniejszą niż zakładano rolą w serialu Loki?

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o planowanych przez Disneya serialach poświęconych poszczególnym bohaterom MCU. Jedną z zapowiedzi była produkcja, której głównym bohaterem będzie przyrodni brat Thora - Loki. W serialu wystąpi Tom Hiddleston, jednak okazuje się, że jego rola może być mniejsza, niż się spodziewano.

Punisher doczekał się zwiastuna!

Frank Castle wraca do gry, a opublikowany właśnie zwiastun udowadnia, że i tym razem będzie miał pełne ręce roboty!

Powieściowy prequel "Stranger Things" trafi do polskich księgarni!

Fenomenalny serial Netfliksa doczekał się powieściowego prequela! Za sprawą wydawnictwa Poradnia K już w kwietniu do rąk polskich czytelników trafi pierwsza z trzech powieści opartych na tej kultowej już produkcji.

Watchmen i Gra o tron na krótkich spotach od HBO!

Już w kwietniu powrócimy do Westeros i poznamy finał "Gry o tron". Rok ten będzie także momentem debiutu serialu "Watchmen". Czym jeszcze zaskoczy nas w tym roku HBO?

Kingpin uratuje Daredevila?!

Czy nadzieją dla realizacji kolejnego sezonu "Daredevila" może okazać się zorganizowana przez Vincenta D'Onofrio petycja?

Piąty sezon "Black Mirror" zadebiutuje w tym roku?

Ogromny wkład pracy, jaki włożono w powstanie "Black Mirror: Bandersnatch" zmusił twórców do opóźnienia premiery piątego sezonu serialu. Na szczęście w dalszym ciągu celują w 2019 rok.

Teaser drugiego sezonu "Punishera"

Marvel podzielił się z fanami teaserem drugiego sezonu "Punishera". Zawiodą się jednak osoby, które mają nadzieję, że przy okazji zdradzono dokładną datę premiery.

Plakat, teaser i oficjalna data premiery trzeciego sezonu "Stranger Things"

W sieci ukazał się plakat zwiastujący nadejście trzeciego sezonu "Stranger Things", czyli jednego z najlepiej przyjętych przez widzów seriali Netfliksa. Produkcja zadebiutuje na platformie 4 lipca 2019 roku.

Wyciekły materiały z serialowego Wiedźmina?!

Firma Torpedo Pictures, zajmująca się efektami specjalnymi, umieściła na swoim kanale na serwisie Vimeo dwa materiały, które mogą być związane z tworzoną właśnie dla Netfliksa produkcją. Jeden z nich prezentuje nam twierdzę Kaer Morhen, drugi natomiast krótką sekwencję walk toczących się w jakiejś wsi.