Konkurs - wygraj "Ciszę przed burzą"

  Zakończony. Zwycięzcy zostali wyłonieni.

  "Cisza przed burzą" wkroczyła do naszych księgarni. Książka, która wyszła spod pióra Christie Golden, stała się pomostem pomiędzy dwoma dużymi dodatkami do gry. Autorka przygotowała idealne wprowadzenie do kolejnego już rozszerzenia chyba najbardziej znanej produkcji MMORPG na świecie. Czy jednak potraficie sięgnąć pamięcią daleko wstecz i odpowiedzieć, kiedy dokładnie ukazał się pierwszy dodatek do gry "World of Warcraft" i jaki nosił tytuł? Jeżeli tak, to macie okazję zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy powieści.

  Swoje odpowiedzi ślijcie na adres wow@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podając "Konkurs". Czekamy do 5 sierpnia. Wśród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzy, które następnie nagrodzimy książkami.

  Nadszedł sądny czas dla Azeroth!

  Azeroth umiera.

  Siły Hordy i Przymierza odniosły zwycięstwo nad zastępami Płonącego Legionu, ale pod powierzchnią świata czyha widmo prawdziwej katastrofy. W sercu Azeroth zieje śmiercionośna rana, otwarta ciosem miecza upadłego tytana Sargerasa w jego ostatnim akcie okrucieństwa.

  Anduin Wrynn, król Wichrogrodu, i Sylwana Bieżywiatr, wódz Hordy i królowa Porzuconych, nie mają wiele czasu, by odbudować to, co zniszczyła wojna, i jeszcze mniej na opłakiwanie tego, co utracili. Straszliwa rana Azeroth sprawiła, że na powierzchnię wypłynął tajemniczy materiał zwany azerytem. We właściwych rękach ta dziwna złocista substancja zdolna jest tworzyć rzeczy niesamowite, w niewłaściwych – może doprowadzić do niewyobrażalnych zniszczeń.

  Podczas gdy siły Hordy i Przymierza prześcigają się w staraniach, by odkryć tajemnice azerytu i uleczyć zraniony świat, Anduin wprowadza w życie desperacki pomysł zaprowadzenia trwałego pokoju między zwaśnionymi stronami. Azeryt zagraża równowadze sił, zatem Anduin musi zdobyć zaufanie Sylwany.

  Mroczna Pani ma jednak własne plany.

  Aby pokój był możliwy, lata krwawych waśni i wzajemnej nienawiści muszą raz na zawsze przejść do historii. Pozostają jednak sprawy, których żadna ze stron nie chce zaakceptować, ambicje, z których trudno zrezygnować, i odraza, której nie sposób przezwyciężyć. Zarówno Horda, jak i Przymierze pragną ujarzmić potęgę azerytu, a ich nieprzerwany konflikt grozi wybuchem wojny, która pochłonie wszystkich… i przypieczętuje zagładę Azeroth.

  „Cisza przed burzą” to najnowsze dzieło Christie Golden, bestsellerowej autorki od lat związanej z literacką domeną uniwersum "Warcrafta", która jak mało kto zna świat Azeroth. Książka Christie Golden stanowi prolog do wyczekiwanego dodatku gry "World of Warcraft: Battle for Azeroth" i opisuje szczegóły zbliżającego się konfliktu pomiędzy Hordą a Przymierzem.

  Recencja przedpremierowa "Ciszy przed burzą".