Angel.A - konkurs!

  Angel.A to bardzo ambitnie zapowiadająca się polska produkcja z gatunku science fiction. Efantastyka dopinguje temu projektowi od samego początku. Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie związanym z produkcją.

  Pytanie konkursowe jest naprawdę proste:

  Jakie role przy produkcji filmu Angel.A pełnią:

  * Monika Chrzanowska, * Adam Nowak, * Tomasz Sobczak?

  Pomożemy Wam nawet bardziej - odpowiedzi znajdziecie na stronie angel-a-sfmovie.info. Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią, zwłaszcza jeśli jeszcze nie słyszeliście o tej produkcji. A jeśli uznacie, że Wam mało, to posłuchajcie wywiadu, który przeprowadziliśmy z jednym z twórców.

   

  Jedna z osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi, otrzyma od nas zestaw książek "Apex" i "Książę Głupców" . Na odpowiedzi czekamy do 18 lutego. Ślijcie je na adres konkursy@efantastyka.pl - w temacie maila wpisując "Angel.A".

  ***

  Świat po globalnym konflikcie. Rządy upadły. Kontrolę przejmują korporację. Naukowcy wymyślają sztuczną inteligencję jednak protokoły bezpieczeństwa pozbawiają ją wolności wyboru, dlatego w świecie roboty pełnią tylko funkcję służebne. Poza wielkimi miastami są tereny niczyje czyli ruiny dawnych metropolii i miejsce zwane Azylem, gdzie wpływy korporacji nie sięgają.

  Fabuła skupi się na postaci kobiety-robota ANGEL model A, która posiada wspomnienia zmarłej dziewczyny. Przez swojego twórcę zostaje pozbawiona protokołów bezpieczeństwa przez co sama może dokonywać wyborów bez konieczności słuchania ludzkich poleceń. Z racji swojej wyjątkowości ANGEL.A musi uciekać przed korporacją produkującą roboty. Schronienie może znaleźć w miejscu zwanym Azylem.

  Konkurs zakończony, nagroda trafia do Tomasza Maćkowiaka. Gratulujemy!