Efantastyczny Konkurs Walentynkowy - wygraj Akuszera Bogów

Zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie przygotowanym z okazji walentynek. Tym razem wygrać możecie jeden z trzech egzemplarzy "Akuszera Bogów" Anety Jadowskiej. Aby zdobyć swój egzemplarz, musicie wykazać się twórczo i opisać w kilku zdaniach swoją ulubioną parę z fantastyki i uzasadnić, dlaczego akurat oni przypadli Wam do gustu.

Swoje odpowiedzi kierujcie na adres konkursy@efantastyka.pl, w temacie podając "Para". Na Wasze prace czekamy do 28 lutego. Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie w bloku konkursowym.

Opis

Wszystko, w co wierzyła, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją bredniami. Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu tej prawdziwej.

Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych zabójców i nękana przez domagające się uwagi duchy przeszłości, rusza do kolebki wszystkich strachów – do magicznej Norwegii, gdzie wszystko się zaczęło.

Tam czekać będą na Nikitę ludożercze trolle, boskie pszczoły, niespuszczające jej z oka kruki i tajemniczy Akuszer Bogów. Odpowiedzi oczywiście też – ale czy takie, jakich oczekuje?

Jedno jest pewne: nie będzie to spokojna i sentymentalna wyprawa do źródeł.

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus