Efantastyczny Konkurs Walentynkowy - wygraj "Białą"

Zapraszamy do udziału w naszym ostatnim ostatnim, walentynkowym konkursie. Tym razem możecie zgarnąć jeden z trzech egzemplarzy powieści "Biała" Dominiki Olbrych. Aby wygrać, musicie odpowiedzieć na pytanie: "Z jakim bohaterem/bohaterką fantasy udalibyście się na randkę?"

Swoje odpowiedzi ślijcie na adres konkursy@efantastyka.pl, w temacie koniecznie podajcie "Biała". Macie czas do 28 lutego. Nagrodzimy trzy osoby, których prace wydadzą nam się najciekawsze.

Nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone na stronie w bloku konkursowym.

Opis

Między kilkoma wymiarami w odległym świecie Heliasu raz na wiele pokoleń pojawiają się Wybraniec i Biała, od których zależą losy całej krainy. Aby jednak pomóc ludziom nękanym przez złowrogie siły Złych pod wodzą Rejgasa, muszą oni zrozumieć, kim naprawdę są i jakie jest ich prawdziwe przeznaczenie.

Biała, piękna dziewczyna o imieniu Simia, zostaje wciągnięta w wir nieuchronnych zdarzeń. Jej jedynym ratunkiem jest stawienie czoła przeciwnościom, w czym pomagają jej strażnicy, zwłaszcza jeden z nich – przystojny i opiekuńczy Ros. Ale zło rośnie w siłę. Nic już nie jest w stanie uchronić Heliasu przed anarchią.

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus