Weekendowy Konkurs Biletowy!

Wraz z Warsaw Comic Con przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs, w którym zdobyć możecie wejściówki na imprezę! Do rozdysponowania mamy 20 pojedynczych biletów w wersji Bronze!

Aby zdobyć swój, musicie jedynie wysłać nam maila ze swoim imieniem i nazwiskiem na adres bilety@efantastyka.pl , w temacie wiadomości koniecznie podając "Warsaw Comic Con" (wiadomości z innymi tytułami nie będą brane pod uwagę). Macie czas do niedzieli do północy. Nagrodzimy osoby, których zgłoszenia dotrą do nas jako: 1, 15, 30, 45, 60, 75, 90, 105, 120, 135, 150, 165, 180, 195, 210, 225, 240, 255, 270 i 300. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie!

Konkurs zakończony!

Poniżej kilka słów o samej imprezie.

Pierwszy Comic Con w Polsce zbliża się wielkimi krokami! Chcielibyśmy Was zaprosić na 4 dniowe święto fantastyki Warsaw Comic Con w Nadarzynie pod Warszawą na terenie Ptak Warsaw Expo.

Tylko u nas, w dniach 1-4 czerwca 2017 roku, będziecie mogli spotkać gwiazdy filmu i seriali, takie jak Charles Dance, czyli Tywin z Gry o Tron, czy też John Kavanagh - Wieszcz z Wikingów oraz wiele, wiele innych. 

Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami, to także wiele atrakcji, dla każdego!. Odwiedźcie Strefę Star Adventure, w której czekać na Was będą repliki X-Winga i AT-ST i symulator bitwy kosmicznej. W Strefie Gwiezdnych Wojen nauczycie się posługiwać mocą, jak prawdziwy Jedi! W naszej strefie Postapo organizujemy istne szaleństwo rodem z Mad Maxa - niesamowite samochody i motocykle, walki gladiatorów, pojedynki na bezpieczną broń, pokazy capoeira robione przez dzikich mieszkańców Pustkowi, warsztaty robienia strojów oraz techniki surwiwalowe. W strefie komiksów spotkacie najpopularniejszych twórców komiksów w Polsce, nauczycie się rysować oraz poczujecie się jak artysta tworząc własne historie.

Nasz festiwal nie może się też obejść bez strefy Gier bez Prądu. Na miejscu będzie można wypożyczyć ponad 300 tytułów gier, zagrać w nowości i propotypy oraz wziąć udział w turniejach z nagrodami.

Zależy nam, by Comic Con był prawdziwym świętem Cosplayu. W Gali Cosplay wezmą udział najlepsi cosplayerzy z Polski i nie tylko. Jest o co walczyć, ponieważ pula nagród to aż 11 tys. zł! Jeżeli chcecie dołączyć do konkursu, to śpieszcie się. Liczba uczestników ograniczona. Szczegóły i formularz zgłoszeń znajdziecie tutaj. W konkursie online będzie można wygrać wejściówki i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich którzy przyjdą na Comic Con przebrani, czekają niesamowite niespodzianki.

 

To i wiele wiele więcej atrakcji przygotowujemy na Warsaw ComicCon. Śledźcie naszą stronę internetową www.warsawcomiccon.pl i Fanpage Warsaw ComicCon, gdzie serwujemy najnowsze informacje. Do zobaczenia na wydarzeniu!

Strona www: www.warsawcomiccon.pl
Strona na Facebooku: https://www.facebook.com/ComicConWarsaw

Nazwa użytkownika

Facebook

Discus