Wygraj

  Wspólnie z wydawnictwem Jaguar zapraszamy do udziału w konkursie, w którym zdobyć możecie zestaw "Kroniki Gwiezdnej Klingi", w którego skład wchodzą: "Nowy mrok", "Mroczna armia" i "Mroczna zemsta" autorstwa Josepha Delaney'a. Aby wygrać, musicie jedynie odpowiedzieć na pytanie i mieć trochę szczęścia: "Pod jakim pseudonimem napisał i jak zatytułował swoją pierwszą książkę Joseph Delaney?"

  Swoje odpowiedzi możecie słać na adres: konkursy@efantastyka.pl do 31 lipca. W temacie koniecznie podajcie "Kroniki". Ze zwycięzcą skontaktujemy się najpóźniej 7 sierpnia.

  "Nowy mrok"

  Tom Ward przejął funkcję stracharza, jest teraz jedyną osobą, która może uchronić swoją okolicę przed krwiożerczymi sługami ciemności. Jednak Tom ma dopiero siedemnaście lat, a jego nauka została przerwana gdy stary mistrz zginął w walce, przez co nikt nie chce zaufać w umiejętności chłopca dopóki nie udowodni, że jest godny sprawowania nowej funkcji. Niespodziewanie do Toma zgłasza się Jenny – siódma córka siódmej córki, która chce zostać pierwszą uczennicą nowego stracharza. Wkrótce Tom i Jenny będą musieli zmierzyć się z wielkim niebezpieczeństwem.

  "Mroczna armia"

  Tom Ward, razem ze swą pomocnicą Jenny, kontynuuję misję stracharza walcząc z boginami, wiedźmami i innymi sługami ciemności. Korzystając z pomocy Grimalkin, Tom i Jenny przygotowują się do starcia z potężnym wrogiem, lecz nic nie idzie zgodnie z ich planem. Gdy umiera ostatnia nadzieja na powodzenie planu, nieoczekiwanie pojawia się Alice – potężna czarownica, którą Tom obdarzył w przeszłości głębokim uczuciem. Jednak Alice zwróciła się ku ciemności, jak więc można jej zaufać?

  "Mroczna zemsta"

  Finał trylogii autorstwa Josepha Delaney’a, przynoszący odpowiedź na pytania, które stawiały poprzednie tomy.

  Zakończony, trwa wyłanianie zwycięzcy

  Konkursy

  Nazwa użytkownika

  Facebook

  Discus