4 lipca wiewiórki zatańczą do Gangnam Style


Już ponad 2 miliardy ludzi na całym świecie obejrzało hit PSY „Gangnam Style”. Ten popularny od niespełna dwóch lat utwór przypadła także do gustu wiewiórkom. Już za kilka dni w filmie „Gang Wiewióra” *będzie można zobaczyć jak tańczą do tej koreańskiej piosenki.

„Gangnam Style” 15 lipca 2012 debiutował w serwisie You Tube i od razu zyskał rekordową popularność. Był pierwszym klipem, który przekroczył miliard wyświetleń. Został nawet zapisany w Księdze Rekordów Guinnessa jako posiadający największą liczbę głosów „fajne”. „Gangnam Style” to mieszanka zabawnego tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu, z chwytliwym bitem i prostymi słowami. Ten egzotyczny przebój doczekał się wielu coverów i parodii. Teraz w jego rytm zatańczą wiewiórki.

Szlagier wzbogacił najnowszą animację *„Gang Wiewióra”*. Wiewiór i jego przyjaciele na parkiet zaproszą nas dwa razy, a to tylko przedsmak tego co się będzie działo:

*GANG WIEWIÓRA (Nut Job)*

*PREMIERA: 4 LIPCA 2014*

[image: Gang Wiewiora_B1_2 maly.jpg]

*W polskiej wersji językowej:*

- *Cezary Pazura*
- *Andrzej Grabowski*
- *Mirosław Zbrojewicz*
- *Agnieszka Warchulska*
- *Weronika Rosati*
- *Sonia Bohosiewicz*

*Gatunek:* komedia animowana

*Produkcja:* Kanada, USA 2013

*Dystrybucja w Polsce:* Monolith Films

Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku WIEWIÓRA – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w jego pobliżu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować skok, który ustawi ich... na całą zimę.

Bierz orzechy i w nogi!