Agenci T.A.R.C.Z.Y. doczekają się kolejnego sezonu?

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was, że piąty sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." może okazać się ostatnim. Jak się jednak okazuje, być może jest jeszcze nadzieja na kontynuowanie historii.

Spadające wyniki oglądalności piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sprawiły, że perspektywa dalszego rozwijania historii stała się mało prawdopodobna. Nawet twórcy przyznali, że są gotowi na taką ewentualność i mają zamiar zakończyć wszystko tak, aby widzowie czuli satysfakcję. Najnowsze doniesienia każą jednak sądzić, że szósty sezon ma szansę powstać.

Wnioski takie przynosi serwis Deadline, który wskazał, że o ile oglądalność w amerykańskiej telewizji spadła, to już ogólny wynik Agentów, w którego skład wchodzi emisja zagraniczna, jest naprawdę zadowalający i bardzo dobrze wpływa na promocję stacji ABC poza granicami Stanów Zjednoczonych.

Warto w tym miejscu dodać, że serial cały czas posiada sporą grupę oddanych fanów, którzy starają się robić naprawdę wiele, by produkcja nie zniknęła z anteny. Ostatnie dwa sezony także przyniosły sporo zaskoczeń i zwrotów fabularnych, a zbliżająca się premiera "Avengers: infinity War" może na nowo przyciągnąć do ekranów tych, którzy z jakiegoś powodu zaniechali oglądania. W końcu chyba każdy jest ciekaw, jak starcie z Thanosem wpłynie na ekipę agenta Coulsona.

Sam Marvel także może naciskać na dalszy rozwój tego projektu. Dwa inne seriale, które wchodziły w skład MCU (Agentka Carter i Inhumans) zostały anulowane. Nie zapowiedziano także niczego nowego w tej kategorii. Agenci T.A.R.C.Z.Y. są więc ostatnim projektem tego typu, a wytwórnia raczej nie zamierza rezygnować z rynku telewizyjnego.

Jak uważaccie, Agent Coulson powinien raz jeszcze poprowadzić swój zespół, czy raczej przejść na emeryturę?