"Agenci T.A.R.C.Z.Y. " powrócą wcześniej!

Pierwsze informacje dotyczące szóstego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." sugerowały, że produkcja powróci na antenę w lipcu. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli na nią czekać do wakacji!

Szósty sezon najdłużej realizowanego serialu Marvela owiany jest sporą tajemnicą. Na chwilę obecną nie wiemy jak działania Thanosa odbiły się na zespole agentów, ani co tak naprawdę ich czeka. Otrzymaliśmy jedynie kilka detali dotyczących przyszłych wydarzeń i trailer, który przyniósł więcej pytań, niż odpowiedzi. Wygląda jednak na to, że na odpowiedzi nie będziemy musieli czekać do wakacji, gdyż serial powróci już w maju tego roku!

Dokładniejsza data premiery (choć nadal bez konkretnego dnia) została podana w specjalnym, walentynkowym wideo. Nie spodziewajcie się jednak nowej zapowiedzi. Materiał został zmontowany ze scen, które pochodzą z poprzednich sezonów i ma jedynie nawiązywać do wspomnianego wcześniej święta.


Michael Ausiello z TV Line zdradził z kolei, że akcję piątego i szóstego sezonu będzie dzielił rok przerwy. W tym czasie wiele rzeczy ma się zmienić. Z poprzednich informacji już wiemy, że połowa zespołu pod nadzorem nowego dyrektora, który został Mack, będzie sobie musiała poradzić z zagrożeniami na Ziemi, reszta natomiast skupi się na poszukiwaniach kapsuły kriogenicznej, która dryfuje gdzieś w kosmosie, a w której przebywa Fitz. Największym zaskoczeniem ma być jednak nowy przeciwnik naszych bohaterów, który z nieznanych nam jeszcze przyczyn będzie wyglądał jak zmarły Phil Coulson.

Czekacie na nowy sezon? Czego się po nim spodziewacie? Dajcie nam znać w komentarzach.