Agent Coulson nie powróci w szóstym sezonie Agentów T.A.R.C.Z.Y.?

Phil Coulson był jednym z głównych bohaterów realizowanego już od kilku lat serialu o Agentach T.A.R.C.Z.Y. Wygląda jednak na to, że jego czas dobiegł końca i więcej nie ujrzymy go w produkcji.

Zakończenie piątego sezonu "Agentów T.A.R.C.Z.Y. jasno nam pokazało, że przyszłość agenta Coulsona nie maluje się zbyt różowo. Fani jednak cały czas wierzyli, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i powróci sezonie szóstym. Niestety, wszystko wskazuje na to, że grany przez Clarka Gregga bohater faktycznie rozstał się na dobre z ekipą. Nie jest oficjalnie wymieniany w obsadzie, a niektórzy aktorzy mówią wprost, że nie żyje.

Nowych informacji na temat produkcji dostarcza nam serwis TV Line. Dziennikarze postanowili przyjrzeć się nieco pracy aktorów na planie i od razu dostrzegli, że o agencie Coulsonie mówi się jedynie w czasie przeszłym. W dodatku o jego losie wspomina w swojej wypowiedzi Chloe Bennet, która wciela się w Skye.

Grana przeze mnie postać musi teraz zaznać więcej spokoju. Oczywiście pojawia się u niej żałoba po Coulsonie, ale sobie z tym radzi i jest silniejsza niż do tej pory. Nie roztrząsa już spraw tak, jak to czyniła w przeszłości. W pełni godzi się ze swoją traumą i idzie dalej, w sposób zdrowy dla swojej kondycji psychicznej, być może robi to po raz pierwszy.

Powyższa wypowiedź zdaje się potwierdzać odejście Coulsona. Nie zapominajmy jednak, że bohater już raz powrócił z zaświatów. Słowa aktorów mogą także celowo wprowadzać w błąd. Twórcy mogą po prostu chcieć zachować pewne zwroty akcji w tajemnicy do samego końca.