Angel.A liczy na Wasze wsparcie!

    Jakiś czas temu informowaliśmy Was o niezwykle ambitnym polskim projekcie, który ma szansę mocno namieszać na rynku naszego rodzimego kina. W końcu produkcji sci-fi próżno u nas szukać, a film, o którym mowa, ma szansę udowodnić, że w naszym kraju może powstać prawdziwe dzieło. Wspomniane widowisko to oczywiście "Angel.A" Adama Nowaka. Jednak aby projekt mógł naprawdę rozwinąć skrzydła, potrzeba Waszego wsparcia.

    Twórcy zorganizowali zbiórkę na serwisie polakpotrafi.pl. Chcą za jej pomocą zgromadzić środki, które pozwolą im dokończyć prace, a także dopracować szczegóły produkcji, a jest to z pewnością zadanie skomplikowane. Wystarczy choćby zapoznać się wizją artystyczną, aby stwierdzić, że ekipa ma co robić. Jeżeli chcecie im pomóc, to możecie dokonać tego w tym miejscu.

    Zachęcamy do wpłacania choćby nawet drobnych kwot. Każda złotówka się liczy, a jeżeli uda się zebrać wymagane 9 999 zł, to może w końcu doczekamy się dzieła, które udowodni, że także w naszym kraju da się zrobić porządne kino sci-fi.