"Angel.A" zadebiutuje w sieci już w listopadzie!

  W lutym tego roku mieliśmy okazję uczestniczyć w kinowej premierze filmu "Angel.A". Niezależna produkcja w reżyserii Adama Nowaka bardzo przypadła nam do gustu i tym bardziej cieszy nas fakt, że już w listopadzie trafi na YouTube'a, gdzie będzie dostępna dla wszystkich!

  "Angel.A" swój kinowy debiut zaliczyła w lutym tego roku, a następnie była prezentowana na festiwalach filmowych na całym świecie. Teraz, po kilku miesiącach od premiery, produkcja zadebiutuje na serwisie YouTube! Data premiery została ustalona na 20 listopada na godzinę 19:00.

  Świat po konflikcie nuklearnym nie jest już tym samym miejscem, które znamy. Cywilizacja powoli podnosi się, a jej głównym motorem napędowym stają się androidy, które są w pełni kontrolowane przez ludzi. Androidka Angel serii A jest jednak inna, przez swojego stwórcę została pozbawiona protokołów bezpieczeństwa, a to z kolei sprawiło, że stała się bardzo pożądana przez pewnych ludzi, którzy chcieliby wykorzystać ją dla własnych celów. Bohaterka musi uciekać, a nadzieją dla niej może być tajemniczy Azyl. Czy jednak miejsce mogące zapewnić jej bezpieczeństwo naprawdę istnieje?

  Poniżej możecie obejrzeć trailer produkcji. Z naszą recenzję możecie z kolei zapoznać się w tym miejscu.

  W głównych rolach występują: Monika Chrzanowska, Zbigniew Zylm, Maciej Radel, Sebastian Cybulski i Tomasz Sobczak.

  Warto jeszcze zaznaczyć, że "Angel.A" to dopiero początek większego uniwersum. Obecnie swoją trasę po festiwalach zalicza krótkometrażowa produkcja nosząca tytuł "(Nie)Sprawna", a z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że twórcy szykują już kolejny projekt.