"Aquaman" doczeka się spin-offu!

Pierwotne plany DC związane z budowaniem kinowego uniwersum superbohaterów uległy gwałtownym zmianom. Jak się okazuje, jedną z nowości, jaka została właśnie zapowiedziana, będzie spin-off "Aquamana"!

Jeżeli ktoś wieścił rychły koniec DC Extended Universe, to ogromny sukces kasowy "Aquamana" powinien zrewidować jego poglądy. Film spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem i już teraz wiemy, że zostanie zrealizowany jego spin-off poświęcony Otchłańcom.

Jeżeli nie kojarzycie kim byli wspomniani Otchłańcy, to przypominamy, że mowa o bardzo niebezpiecznych mieszkańcach głębin, których Aquaman i Mera spotkali na swojej drodze, gdy udali się w poszukiwanie Trójzębu.

"The Trench", bo taki tytuł nosi zaplanowane właśnie widowisko, będzie horrorem, do którego scenariusz przygotują Noah Gardner i Aidan Fitzgerald. Fanów "Aquamana" zapewne ucieszy wieść, że jednym z producentów będzie James Wan. Nie należy się jednak spodziewać obecności głównego bohatera oryginału. Cała akcja ma być osadzona w świecie potworów.

Na chwilę obecną nie poznaliśmy nawet orientacyjnej daty premiery.