Arnie Hammer o swoim powrocie do DC

    Arnie Hammer nie miał do tej pory szczęścia w relacjach z filmami DC Comics. Aktor miał wcielić się w postać Batmana w szykowanym w 2006 roku pierwszym filmie o Lidze Sprawiedliwości. Niestety strajk scenarzystów sprawił, że produkcja ostatecznie nie powstała. Fani mieli jednak nadzieję, że aktor dostanie jeszcze swoje pięć minut.

    Jakiś czas temu w sieci pojawiła się plotka o tym, że Hammer może wcielić się w postać Shazama. Informacje takie pojawiły się po wypowiedzi Dwayne Johnsona, który uznał, że byłby to idealny kandydat do roli. W dodatku profil aktora jest od jakiegoś czasu śledzony przez Geoffa Johnsa, szefa DC Films. Obecnie sam aktor postanowił wypowiedzieć się w temacie.

    Aktor został niedawno zapytany przez dziennikarza portalu Screen Rant o swój udział w produkcjach DC. Hammer stwierdził, że nikt niestety nie kontaktował się z nim ani jego agentem w sprawie udziału w filmach i raczej wydaje mu się mało prawdopodobne by zaoferowano mu rolę Shazzama, czy Zielonej Latarni ( takie plotki także krążyły po sieci).

    Aktor oczywiście może celowo wprowadzać fanów w błąd. Tajemnicą nie jest, że udział niektórych aktorów bardzo długo trzymany jest w tajemnicy, a do realizacji „Shazama”, czy nowego filmu o Zielonej Latarni pozostało jeszcze trochę czasu.