Astrologowie ogłaszają nowy patch do Assassin's Creed Valhalla. Populacja kotów zwiększa się!

Outpost 2
Assassins Creed

Twórcy starają się cały czas dopieszczać wydaną w zeszłym roku odsłonę serii Assassin's Creed. Co prawda część zmian nie przypadła graczom do gustu, jednak na horyzoncie jest kilka nowości, które powinny ich zadowolić.

Assassin's Creed Valhalla zaliczył bardzo udany start, jednak nie obyło się bez problemów technicznych. Co prawda twórcy od tego czasu wypuścili kilka aktualizacji, jednak cały czas pojawiały się problemy, które potrafiły graczy zirytować. Nowa aktualizacja ma nie tylko wyeliminować kolejne błędy, ale wprowadzić kilka nowości. Warto wśród nich wymienić choćby system Transmog, który umożliwi nam zmianę wyglądu przedmiotów u kowala Gunnara, a także nowy event "Festiwal Ostara", który rozpocznie się 18 marca i da nam kilka nowych misji pobocznych, w tym choćby... zbieranie jajek.

Miłośnicy kotów także powinni być zadowoleni, gdyż wraz z nową aktualizacją zwiększy się ilość tych zwierząt.

Pełną listę nowości znajdziecie na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Assassin’s Creed Valhalla to już dwunasta odsłona głośnej serii gier, której część pierwsza zadebiutowała w listopadzie 2007 roku na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 a pół roku później także na komputerach PC. Tym razem twórcy zabierają nas do IX wieku, w którym to przyjdzie nam pokierować losami klanu Kruka. Eivor Wilcza Paszcza i jego brat, Sigurd muszą opuścić rodzinne strony i wraz ze swoimi ludźmi spróbować osiedlić się na ziemiach Anglosasów. W tracie zmagań nasz bohater (bądź bohaterka) skrzyżuje swoje drogi z klanem Assasynów. Oczywiście nie zabrakło także wątku współczesnego, w którym znana nam z dwóch poprzednich gier Layla Hassan dalej stara się rozwikłać zagadkę prastarej i niezwykle zaanwasowanej cywilizacji Isu, która istniała na długo przed ludźmi.