"Avengers: Infinity War" jest wielką niewiadomą także dla... aktorów?

Czy to możliwe, by twórcy aż tak bardzo pilnowali szczegółów swojego widowiska, że gotowego filmu nie pozwolili obejrzeć nawet występującym w nim aktorom?

"Avengers: Infinity War" przyniesie z pewnością ogromne zmiany w świecie Marvel Cinematic Universe. Zapowiadane od lat widowisko zakończy pewien etap historii i przygotuje fundamenty pod to, co dopiero nastąpi. Nic więc dziwnego, że twórcy starają się by jak najmniej osób mogło obejrzeć widowisko przed premierą. Jak się okazuje, sytuacja ta dotyczy także aktorów grających w filmie.

Na zorganizowanym specjalnym pokazie dla fanów w Los Angeles, na którym zaprezentowano nieco ponad 20 minut filmu, pojawiły się niektóre gwiazdy widowiska. Benedict Cumberbath i Tom Hiddleston postanowili po wszystkim opowiedzieć w kilku słowach o tym, co wiedzą na temat produkcji.

Nikt z nas nie widział jeszcze tego filmu. - Stwierdził Hiddleston. - Obejrzymy go dopiero wtedy, gdy i Wy go zobaczycie, właśnie ze względu, że wokół produkcji jest mnóstwo tajemnic. Minionego wieczoru zaprezentowano nieco ponad 20 minut i to był pierwszy raz, gdy miałem okazję to obejrzeć.

Nieco więcej o produkcji wie Benedict Cumberbath, który był jedynym z obecnych tam aktorów, którzy mieli okazję zapoznać się z całym scenariuszem. On także jednak przyznał, że filmu jeszcze nie widział.

Było to coś wielkiego i cudownego także dla nas. Nie widzieliśmy tego materiału aż do wczorajszego wieczora, więc pojawiliśmy się tam równie podekscytowani co fani. To było coś naprawdę świetnego.

Premiera "Avengers: Infinity War" już 27 kwietnia.