"Bagno szaleńców" od dzisiaj w sprzedaży!

   

  Wszystkich fanów książek wchodzących w skład Fabrycznej Zony od Fabryki Słów informujemy, że od dzisiaj w sprzedaży dostępna jest nowa powieść rozgrywająca się w ramach tej serii!

  "Bagno szaleńców" Joanny Kanickiej to historia, którą docenili nawet najwięksi weterani wspomnianego cyklu. Michał Gołkowski, Sławomir Nieściur i Krzysztof Haladyn są w jej sprawie jednogłośni. To naprawdę dobra historia, z którą od dzisiaj i Wy możecie się zapoznać.

  O książce:

  Wszyscy wiedzą, że po Zonie należy się spodziewać niespodziewanego, a najbardziej zadziwiające dziwy nie powinny dziwić. A jednak, gdy przez okno na pierwszym piętrze wpada w środku dnia artefakt zwany „księżycówką”, Zielony i Łazik są bardzo zdziwieni. Nawet doświadczeni stalkerzy czasem dębieją. Wyjaśnienie niecodziennego zjawiska przychodzi bardzo szybko, wraz z niejakim Kosą i serią z karabinu. Jak to w Zonie. Wydarzenie, które początkowo wydaje się niespodziewanym uśmiechem losu, przeradza się w kolejny rajd w głąb Zony. A wszystko przez jednodniowy wypad po artefakty.

  JOANNA KANICKA

  Studentka kierunku kultura i praktyka tekstu, urodzona w 1995 roku we Wrocławiu. Fascynację uniwersum S.T.A.L.K.E.R.a wiąże z miłością do zapomnianych miejsc i języka rosyjskiego. Uwielbia samotne podróże i dobrą muzykę, czasami pójdzie też postrzelać z wiatrówki. Otwarta na nowe doświadczenia – żałuje, że życie jest zbyt krótkie, by spróbować wszystkiego. Poza tym typowy nocny marek; wena najczęściej przychodzi do niej po kryjomu, gdy wszyscy sąsiedzi już śpią.