Batman wyruszy do Japonii?

    Kolejny projekt związany z postacią Batmana pojawił się na horyzoncie. Produkcja dość mocno wyróżniająca się na tle innych, gdyż za jej realizację odpowiada japoński wydział Warner Bros.

    "Batman Ninja", bo tak ma zostać zatytułowany film, nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany. O jego istnieniu dowiedzieliśmy się z notki zapowiadającej panel poświęcony produkcji na mającym się odbyć w przyszłym miesiącu Comic Conie w Nowym Jorku.

    Warner Bros. Japan we współpracy z Warner Bros. Home Entertainment przygotowuje nowy, zaskakujący rozdział w historii Batmana. "Batman Ninja" zapowiada się na spektakularne anime, którego premiera nastąpi w 2018 roku. Bądźcie pierwszymi, który ujrzą na własne oczy materiał z tej interpretacji Mrocznego Rycerza i jego świata. W panelu wezmą udział: Jumpei Mizusaki (reżyser), Takashi Okazaki (projektant postaci), Kazuki Nakashima (scenarzysta), a także anglojęzyczni scenarzyści Leo Chu i Eric Garcia oraz kilkoro specjalnych gości.

    Więcej szczegółów na temat tego widowiska poznamy w okolicach New York Comic-Con. Na chwilę obecną wiemy jedynie, że animacja szykowana jest na rynek DVD i nie ujrzymy jej w kinach.