Batmana oficjalnie zagra nowy aktor, poznaliśmy datę premiery filmu!

Koniec spekulacji wokół tego czy Ben Affleck będzie kontynuował swoją rolę Batmana w realizowanym przez DC nowym filmie o Mrocznym Rycerzu. Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że aktor już nie powróci. Poznaliśmy także datę premiery nowego widowiska!

Zamieszanie wokół filmu "The Batman" wydawało się nie mieć końca. Produkcja, której premierę pierwotnie typowano na ten rok, nie ruszyła z miejsca, a po drodze co chwilę mówiło się o zmianach, które w niej zachodziły. Najpierw Ben Affleck zrezygnował z reżyserowania, następnie zaczęły pojawiać się plotki o jego całkowitym odejściu. Teraz z kolei mamy oficjalne potwierdzenie. Aktor nie wcieli się już w rolę obrońcy Gotham. Jego miejsce zajmie ktoś młodszy. Kto taki? Tego jeszcze nie wiemy, jednak odpowiedź mamy poznać już wkrótce.

Źródłem nowych informacji jest serwis Deadline, który przy okazji podał dokładną datę premiery nowego filmu. Ten ma zadebiutować w kinach 25 czerwca 2021 roku, czyli jeszcze trochę na niego poczekamy. Matt Reeves wprowadza właśnie ostatnie poprawki do scenariusza i prawdopodobnie pod koniec tego roku aktorzy będą mogli wejść na plan.

Pomimo wielu wcześniejszych doniesień i faktu, że tym razem ujrzymy młodszego aktora, "The Batman" nie ma być genezą postaci, ani też ekranizacją historii znanej z komiksu "Batman. Rok pierwszy".

Poniżej znajdziecie także wpis na Twitterze, który opublikował Affleck.