Bracia Russo szykują mocne zakończenie "Avengers 4"

Cały czas czekamy na oficjalne ogłoszenie tytułu czwartej części "Avengers". Tymczasem bracia Russo postanowili wypowiedzieć się na temat zakończenia filmu.

Zakończenie "Avengers: Infinity War" przyniosło konkretny zwrot akcji, który bardzo mocno namieszał w całym Marvel Cinematic Universe. Bracia Russo już wcześniej udowodnili, że potrafią stworzyć film, który wprowadzi rewolucję, czego najlepszym przykładem może być upadek T.A.R.C.Z.Y. w filmie "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Śmiało jednak możemy napisać, że mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw w ostatnich Avengers. Twórcy obiecują, że czwórka przyniesie kolejne sytuacje, których z pewnością się nie spodziewamy. Kilka słów w temacie powiedział Joe Russo.

Powiem tak: Thanos jest niezwykle groźnym przeciwnikiem i pokonanie go będzie wiele kosztowało naszych bohaterów. Jesteśmy zaangażowani w grę o wysoką stawkę i... chętnie wstrząśniemy MCU. Mamy punkty zwrotne w filmach "Zimowy Żołnierz" i "Wojna bohaterów", a teraz podobny przełom w "Wojnie bez granic". To oczywiste, że w "Avengers 4" także znajdzie się taki punkt.

Czwarta część "Avengers" ma być filmem jeszcze wiekszym i zakończyć wszystkie wątki, które do tej pory zostały otwarte. Premiera została zaplanowana na maj przyszłego roku.