"Breath of the Wild" doczeka się kontynuacji!

    Targi E3 przyniosły nam garść informacji na temat tytułów, jakie pojawią się na przenośnej konsoli Nintendo. Dopiero co pisaliśmy o tegorocznej premierze trzeciej części Wiedźmina, a teraz z kolei mamy doskonałą wiadomość dla osób, które czekają na kolejną odsłonę serii "Legend of Zelda". Nowa gra została zapowiedziana!

    Gra "The Legend of Zelda: Breath of the Wild" zadebiutowała wraz z premierą konsoli Nintendo Switch i z miejsca stała się jedną z najlepszych produkcji 2017 roku. Tytuł zaprezentował niezwykły, otwarty świat, który zachęcał gracza zarówno do eksplorowania zrujnowanego Hyrule, jak i zapoznania się z wydarzeniami, jakie doprowadziły do takiego stanu rzeczy. Entuzjastyczne reakcje sprawiły, że Nintendo nie mogło pozostać obojętne. Firma zdecydowała się zatem dać zielone światło kontynuacji, której pierwszy teaser znajdziecie poniżej.

    Na chwilę obecną nie dane nam było poznać większej ilości szczegółów. Nie wiemy zatem, kiedy gra zadebiutuje. Obstawiać możemy jedynie 2020 lub 2021 rok.

    Naszą recenzję The Legend of Zelda: Breath of the Wild" znajdziecie w tym miejscu.