Bucky Barnes pojawi się w filmie o Czarnej Wdowie?

Czy Sebastian Stan powróci jako Zimowy Żołnierz w widowisku poświęconym Czarnej Wdowie? Aktor widzi w tym spory potencjał!

Niewiele wiemy o powstającym powoli widowisku poświęconym postaci Czarnej Wdowy. Fani zastanawiają się, czy planowana historia będzie stanowiła origin story bohaterki, czy może raczej rozegra się już po wydarzeniach z "Avengers: Infinity War". Niestety na odpowiedź w tej kwestii będziemy musieli zaczekać, jednak już teraz wiemy, któż taki chciałby w filmie się pojawić.

Sebastian Stan został ostatnio zapytany o to, czy widzi dla siebie miejsce w powstającej produkcji. Aktor postanowił udzielić odpowiedzi.

Uważam, że łączy ich bardzo ciekawa historia. Prawdę mówiąc jest ona dość skomplikowana, [Zimowy Żołnierz] był dla niej nauczycielem. Historia rozgrywa się w ciekawym okresie Zimnej Wojny. to trochę taki thriller szspiegowski i ciekawie można to przedstawić w filmie. Chciałbbym, żeby do tego doszło. Może akurat to zrobią.

Historia Zimowego Żołnierza i Czarnej Wdowy to nie tylko wydarzenia, które zostały poruszone w drugiej części Kapitana Ameryki. Tych dwoje bohaterów łączyły także i inne relacje. Wspólnie działali, gdy Bucky przejął tarczę Kapitana Ameryki, a skoro Steve Rogers przyjął nową tożsamość, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką wersję zaprezentować publiczności. Twórcy mogą zatem skupić się na różnych fragmentach z życia bohaterów.

Na chwilę obecną nie wiemy kiedy film miałby mieć swoją premierę.

A Wy czego oczekujecie od filmu poświęconego Czarnej Wdowie?