Bucky i Falcon otrzymają własny film?

  Zimowy Żołnierz i Falcon jako bohaterowie osobnego filmu rozgrywającego się w ramach Marvel Cinematic Universe? Sebastian Stan jest za!

  Czy to możliwe, by w niedalekiej przyszłości powstał film poświęcony wyłącznie postaciom Zimowego Żołnierza i Falcona? Bohaterowie raczej nie pałają do siebie wielką sympatią, co dało się zauważyć w filmie "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów". Wydaje się jednak, że wzajemna antypatia nie jest przeszkodą, a może stać się wielkim plusem. Tak przynajmniej twierdzą fani, którzy już od jakiegoś czasu liczą, że Marvel podąży tą drogą i stworzy widowisko, w którym spotkają się te dwie przeciwności. W końcu, pomimo różnić, łączy ich jedna, wspólna cecha. Obaj walczą w jednej drużynie z Kapitanem Ameryką.

  Temat potencjalnego filmu powrócił właśnie w wywiadzie, jaki Entertainment Tonight przeprowadziło z Sebastianem Stanem z okazji zbliżającej się premiery "Avengers: Infinity War". Stan wypowiadał się akurat na temat relacji, jakie łączą go z postacią Falcona. Porównał je z komediami z lat osiemdziesiątych lub dziewięćdziesiątych, zwracając szczególną uwagę na "48 godzin" i "Zdążyć przed północą". Zapytany o możliwość stworzenia spin-offu poświęconego tym dwóm bohaterom odparł bez wahania:

  Absolutnie! Właściwi ludzie do tego z pewnością znajdują się kilka metrów od nas!

  Entuzjazm jednego aktora nie jest niestety gwarancją, że taki film w ogóle będzie brany pod uwagę. Jeżeli jednak dodamy do tego oczekiwania fanów, a także dopiero klarujące się szczegóły nowych widowisk rozgrywających się w ramach MCU, to można mieć nadzieję, że ktoś jednak weźmie pod uwagę tego typu produkcję.

  Poniżej możecie zapoznać się z całym wywiadem, jaki Entertainment Tonight przeprowadziło z Sebastianem Stanem.

  A Wy chcielibyście komedii kryminalnej, w której Falcon i Bucky łączą siły? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu!