Ciekawostka: Jeden z przeciwników Avengers pokonał Kapitan Marvel?

    "Avengers: Infinity War" zadebiutowało w USA na DVD i Blu-ray. Tym samym w sieci pojawia się coraz więcej ciekawostek związanych z produkcją. Jedna z nich dotyczy losu Kapitan Marvel. Szczegóły znajdziecie poniżej.

    Wzmianka o postaci Kapitan Marvel padła w scenie po napisach filmu "Avengers: Infinity War". Jak się jednak okazuje, pewien akcent związany z bohaterką, mógł wystąpić już znacznie wcześniej, bo w scenie w której Tony Stark po raz pierwszy stanął naprzeciwko sług Thanosa. Zwróćcie uwagę na to, co ma na sobie Cull Obsidian.

    Raczej mało prawdopodobne jest by wisząca tkanina była jedynie zbiegiem okoliczności. Gdy przyjrzymy się jej bliżej, to od razu dostrzeżemy na niej wzór pasujący do tego, który znamy z kostiumu Kapitan Marvel. Jest to prawdopodobnie przemyślany zabieg twórców, który miał dać nam do zrozumienia, że w przeszłości bohaterka zetknęła się już z siłami Thanosa i być może widoczny materiał jest trofeum, które Cull Obsidian postanowił zatrzymać po wygranej walce. Czy zatem słudzy Thanosa pojawią się w jej solowym filmie? Tego nie wiemy.

    Oczywiście to tylko teoria, ale przyznacie, że całkiem prawdopodobna?