Copernicon już w ten weekend!

  Już w ten weekend rozpoczyna się kolejna edycja Coperniconu, czyli jednego z najpopularniejszych konwentów w naszym kraju. Twórcy przygotowali dla uczestników całą masę atrakcji! Poniżej prezentujemy szczegóły.

  Copernicon jest z pewnością imprezą wyjątkową. Warto choćby wspomnieć, że konwent nie ogranicza się jedynie do poszczególnych budynków, lecz otwiera się także na cały Toruń. Mieszkańcy miasta Kopernika zdążyli się już przyzwyczaić do widoku poprzebieranych uczestników, którzy każdego roku odwiedzają ich miasto.

  Jeżeli Wy także wybieracie się na tegoroczną edycję, to pełny program Coperniconu znajdziecie na stronie organizatorów. Zachęcamy do przygotowania swojego planu na spędzenie konwentu – strona pozwala na filtrowanie punktów programu w zależności od godzin, bloków tematycznych, czy nawet konkretnych sal. Program konwentu (z możliwością personalizacji i oceny prelekcji) jest i będzie dostępny w trakcie Coperniconu również w aplikacji Konwencik. Tegoroczny program Coperniconu to blisko dwa tysiące godzin różnorodnych atrakcji, wystąpień, pokazów, koncertów i konkursów. Na konwencie odbędą się również spotkania z dziesiątkami gości ze świata popkultury, literatury i fantastyki, między innymi Grupa Filmowa Darwin, Michał Gołkowski, czy Tomasz Knapik. Tańszą preakredytację można zakupić do 31 sierpnia.

  Program konwentu dostępny jest tutaj.

  Lista gości dostępna jest na stronie.

  Akredytację zakupić można tutaj.

  Przypominamy: Copernicon odbywa się w dniach 13-15 września w Toruniu. W programie spotkania z dziesiątkami gości ze świata popkultury, literatury i fantastyki oraz blisko dwa tysiące godzin różnorodnych atrakcji, wystąpień, pokazów, koncertów i konkursów.