Członkowie obsady Deadpoola 2 przeżyliby atak Thanosa?

    Teraz, gdy Disney nabył aktywa Foxa dziennikarze "The Huffington Post" zaczęli spekulować czy bohaterowie Deadpoola 2 przeżyliby atak Szalonego Tytana. W kwestii tej wypowiedzieli się sami aktorzy. Uwaga! Dalsza część tekstu zawiera spoilery z "Avengers: Infinity War".

    Jak doskonale wiemy w finale "Avengers: Infinity War" Thanos zdobył wszystkie Kamienie Nieskończoności i pstryknięciem palcami wymazał połowę istnień wszechświata. Co by było jednak, gdyby jego działania dotknęły także ekipy znanej z drugiej części Deadpoola? Pytanie takie zadali redaktorzy serwisu "The Huffington Post" aktorom występującym w widowisku. Oto jakie odpowiedzi otrzymali.

    "Nikt nie może przetrwać ataku Thanosa" stwierdził od razu Ryan Reynolds. Co ciekawe, pozostali członkowie obsady byli jednak nieco bardziej optymistyczni. Zarówno wcielający się w Colossusa Stefan Kapcica, jak i odgrywająca Domino Zazie Beets uznali, że ich bohaterowie mieliby szansę wyjść cało z tej sytuacji. Sądząc po tym, jak Domino radziła sobie w filmie z wszelkimi przeciwnościami losu, o jej bezpieczeństwo moglibyśmy być spokojni.

    Niestety redaktorom nie udało się zadać tego samego pytania Joshowi Brolinowi, który wcielał się zarówno w Thanosa, jak i postać Cable'a.

    Jak myślicie, którzy bohaterowie ze świata X-Menów mogliby przetrwać finał "Infinity War"? Dajcie nam znać w komentarzu.