Cztery filmy od DC w 2020 roku!

    Już jakiś czas temu wytwórnia Warner Bros. zapowiedziała, że ma zamiar wprowadzać do kin aż cztery filmy ze stajni DC rocznie. Jak się okazuje, pierwsza taka okazja nadarzy się najprawdopodobniej w 2020 roku. Studio ogłosiło właśnie, że zarezerwowało dwie dodatkowe daty przypadające na ten rok.

    Jeżeli nie jesteście na bieżąco z datami premier, to śpieszymy z wyjaśnieniem, że już od dawna studio miało zaklepane dwie daty. Jedna z nich wypadała na kwiecień, druga natomiast na lipiec. Obecnie dołączyły do nich dwie kolejne, czyli 14 lutego i niesprecyzowana jeszcze dokładnie data czerwcowa. Niestety, nie dowiedzieliśmy się jakie konkretnie filmy miałyby wtedy zadebiutować, ale obstawia się, że chodzi o zapowiadane już wcześniej "Green Lantern Corps", "Cyborg", "Shazam" i "Wonder Woman 2". Ten ostatni zwłaszcza wydane się pewniakiem zważywszy na sukces, jaki osiągnęła wojownicza Amazonka zajmująca obecnie trzecie miejsce w rankingu najbardziej kasowych filmów Warner Bros. na amerykańskim rynku.

    Warner Bros. będzie miało jednak okazję zdradzić więcej szczegółów już podczas zbliżającego się wielkimi krokami San Diego Comic-Con. Być może poznamy wówczas konkrety związane z dalszym rozwojem superbohaterskiego uniwersum.