Czyżbyśmy w końcu mieli się doczekać pierwszego zwiastuna "Solo: A Star Wars Story"?

    Fani na całym świecie zastanawiają się kiedy w końcu pojawi się pierwszy zwiastun "Solo: A Star Wars Story". Film ma mieć swoją premierę już w maju, a tymczasem nie wiemy o nim praktycznie nic. Niedawno pojawiły się plotki, że pierwszy trailer zobaczymy w niedzielę podczas amerykańskiego Super Bowl. Jak się jednak okazuje, data ta może być nieco inna.

    Nie w niedzielę, a w poniedziałek 5 lutego ma zadebiutować pierwszy trailer "Solo: A Star Wars Story". Zostanie zaprezentowany w programie Good Morning America, który zostanie wyemitowany o 13:00 czasu polskiego. W końcu będziemy mogli przyjrzeć się produkcji bliżej i przekonać, czy obawy o jakość są słuszne. Materiał nie da nam co prawda całkowitej pewności co do ostatecznego kształtu filmu, ale pozwoli przynajmniej ujrzeć po raz pierwszy w akcji bohaterów.

    Wejdź na pokład Sokoła Milenium i wyrusz w podróż do odległej galaktyki w "Solo: A Star Wars Story", zupełnie nowej przygodzie z najbardziej uwielbianym łajdakiem w galaktyce. W wyniku serii śmiałych eskapad w głębi mrocznego i niebezpiecznego przestępczego podziemia, Han Solo poznaje swego wielkiego, przyszłego pilota Chewbackę i spotyka się z osławionym hardzistą Lando Calrissianem w podróży, która wyznaczy losy jednego z najbardziej nieprawdopodobnych bohaterów "Gwiezdnych Wojen"

    Premiera została wyznaczona na 25 maja.