Czy Adam Warlock miał pojawić się w "Avengers: Infinity War"? Anthony Russo komentuje!

Czy w "Avengers: Infinity War" znalazłoby się jeszcze miejsce dla jednego bohatera?

Postać Adama Warlocka została wprowadzona do Marvel Cinematic Universe w scenie po napisach drugiej części "Strażników Galaktyki". Nie mieliśmy wtedy okazji ujrzeć samego bohatera, a jedynie zasugerowano nam, że o nim mowa. Krótko potem James Gunn potwierdził, że fani dobrze odgadli. Tajemnicą pozostało jednak, kiedy Warlock dostanie swoje pięć minut. Czy nastąpi to w trzeciej części Strażników czy może w zupełnie innym filmie?

Fani dość szybko uznali, że Adam Warlock musi pojawić się w "Avengers: Infinity War". W końcu w komiksach odegrał swoją rolę w kwestii Rękawicy i Kamieni Nieskończoności. Tym razem jednak typy okazały się błędne i nie doczekaliśmy się jego obecności. Czy oznacza to, że bohater nie był w ogóle brany pod uwagę przy planowaniu ostatniego filmu o Avengers? W sprawie tej wypowiedział się Anthony Russo.

To sprawa Jamesa Gunna - nigdy nie zamierzaliśmy umieścić Adama Warlocka w Infinity War. Mamy wielu bohaterów, których musieliśmy opracować, abyście mogli ich zobaczyć na ekranie.

Reżyser dodał, że decyzja taka nie jest spowodowana niechęcią do postaci, a brakiem emocjonalnej więzi, jaka konieczna była przy tworzeniu "Avengers: Infinity War". Widzowie nie mieli wcześniej z nim styczności, a tym samym nie byliby w stanie w pełni zrozumieć bohatera i utożsamić się z nim.

Zgadzacie się z taką opinią? Dajcie nam znać w komentarzu!