Czy Agenci T.A.R.C.Z.Y. odczują wydarzenia z "Avengers: Infinity War"?

    Pierwszy sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." miał naprawdę świetny crossover z filmem "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz". Od tego czasu serial zaczął jednak iść własnym torem i z każdym kolejnym sezonem padały w nim coraz mniejsze nawiązania do rozgrywających się w tym czasie filmów. Czy premiera "Avengers: Infinity War" coś w tej kwestii zmieni?

    Fani na całym świecie zastanawiają się, jaki wpływ będzie mieć najnowsze dzieło braci Russo na wydarzenia rozgrywające się w Agentach T.A.R.C.Z.Y. Odpowiedź na to pytanie powinniśmy poznać już wkrótce, gdy film trafi do kin na całym świecie. Już teraz wiemy jednak, że nawiązania będą i mogą odbić się na przyszłości serialu.

    Kilka słów na ten temat postanowił wypowiedzieć Jed Whedon, jeden z showrunnerów serialu.

    Jeżeli już widzieliście zwiastun to wiecie, jak cholernie dużo się tam dzieje! - Stwierdził Whedon. - Jest wiele pytań, na które poznamy odpowiedzi. Te filmy przecierają szlaki. Doktor Strange wprowadził magię, która zaowocowała Ghost Riderem. Kiedy zadebiutowali Strażnicy Galaktyki, odsłonięto przed nami przestrzeń kosmiczną. Naprawdę czekamy na ten film, by mógł otworzyć przed nami zupełnie nowe miejsca do zabawy.

    Słowa Whedona można traktować zarówno jako deklarację, że wydarzenia z "Avengers: Infinity War" będą miały wpływ na Agentów T.A.R.C.Z.Y., jak i stanowią sugestię, że twórcy chcą dalej rozwijać swoją produkcję. Niedawno pisaliśmy, że obecny sezon może być ostatnim.