Czy szósty sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." powstanie? Poznaliśmy oficjalną odpowiedź!

Czy drużyna agenta Coulsona otrzyma okazję wykonania jeszcze jednego zadania? Stacja ABC podaje oficjalny komunikat, co do dalszych losów serialu!

Czy drużyna agenta Coulsona otrzyma okazję wykonania jeszcze jednego zadania? Stacja ABC podaje oficjalny komunikat, co do dalszych losów serialu!

Spekulacje o anulowaniu "Agentów T.A.R.C.Z.Y." pojawiły się już jakiś czas temu. Serial zaliczył spadek oglądalności, a recenzje poszczególnych odcinków coraz częściej były zgodne, że formuła produkcji powoli się wyczerpuje. Sami twórcy przyznali nawet, że są gotowi zakończyć serię tak by fani poczuli się usatysfakcjonowani. Jak się jednak okazuje, szósty sezon otrzymał zielone światło.

Decyzja o przedłużeniu produkcji o kolejny sezon zapadła całkiem niedawno. Stacja ABC już wcześniej informowała o niektórych tytułach, które zostaną przedłużone lub skasowane, jednak dopiero teraz oficjalnie przyznano, jaki los czeka Agentów. Nieoficjalnie mówi się, że to Marvel wywarł bardzo duży nacisk na kontynuowanie programu. Wszystko ze względu na fakt, że studio nie chce rezygnować ze swojej ekspansji telewizyjnej, a "Agenci T.A.R.C.Z.Y." są jedynym tego typu projektem rozgrywającym się w MCU. Istnieją co prawda także produkcje Netfliksa, jednak nie wiadomo, jaki los je czeka, gdy Disney uruchomi własną platformę streamingową.

Chwilowo nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego odcinka nowego sezonu. Być może tak, jak w przypadku sezonu piątego, stacja ABC zdecyduje się rozpocząć emisję dopiero w grudniu. Czy tak będzie? Przekonamy się zapewne już wkrótce.

Ostatni odcinek sezonu piątego zadebiutuje już osiemnastego maja. W głównych rolach występują: Clark Gregg, Ming-Na Wen, Chloe Bennet, Iain De Caestecker, Henry Simmons, Elizabeth Henstridge i Natalia Cordova-Buckley

Śledzicie losy ekipy agenta Coulsona? Cieszycie się z powrotu bohaterów? Dajcie nam znać w komentarzu!