Czy tak będzie wyglądał Steppenwolf?

    Do premiery najnowszego filmu DC, czyli "Ligi Sprawiedliwości" pozostało już kilka miesięcy. Nic więc dziwnego, że poznajemy coraz więcej szczegółów związanych z tym widowiskiem. Tym razem możemy nieco bliżej przyjrzeć się twarzy głównego przeciwnika naszych bohaterów, czyli Steppenwolfa.

    Wszystko za sprawą halloweenowej maski, a także wizualizacji 3D, które można znaleźć w sieci. Dzięki nim możemy dokładniej zapoznać się z wyglądem (twarzy) głównego antagonisty, w którego rolę wciela się Ciarán Hinds. Oczywiście ostateczny efekt może nieco różnić się od tego, co mamy okazję teraz podziwiać, jednak zweryfikować to przyjdzie nam najpewniej dopiero w chwili, gdy film trafi do kin.

    Świat ponownie stoi w obliczu zagrożenia. Tym razem jednak jeden bohater nie będzie w stanie przeciwstawić się złu, które powoli wyciąga łapy w stronę naszej planety. Batman zmuszony jest zebrać drużynę osób obdarzonych supermocami, które pomogą mu uratować nasz świat.

    Pierwsza część widowiska pojawi się w kinach 16 listopada 2017 roku. W produkcji występują: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Jesse Eisenberg (Lex Luthor), Jason Momoa (Aquaman), Ezra Miller (The Flash), Ray Fisher (Cyborg), Amy Adams (Lois Lane) i Joe Manganiello (Deathstroke).