DC stawia na łotrów!

    Warner Bros. najwyraźniej stara się jakoś wyjść na prostą przy tworzeniu wspólnie z DC swojego własnego, komiksowego uniwersum. Nowym pomysłem studia jest stawianie na złoczyńców!

    Dopiero, co informowaliśmy Was o tym, że Jared Leto ma szansę powrócić do roli Jokera w drugim już, solowym filmie poświęconym tej postaci (pierwszy obraz ma być realizowany poza istniejącym już uniwersum), a już wiemy, że na tym się nie skończy. Warner Bros. chce stawiać na czarne charaktery!

    Rewelacji takich dostarcza nam zaktualizowana notka biograficzna Waltera Hamady, który sprawuje obecnie piecze nad DC Films. Z krótkiej informacji możemy dowiedzieć się, że plany studia zostały rozszeżone o widowiska poświęcone złoczyńcom. Tym samym możemy spodziewać się, że już wkrótce, być może na tegorocznym San Diego Comic-Con poznamy nowe tytuły, które rozwiną istniejące uniwersum. Czy wśród produkcji znajdzie się miejsce dla "Legion of Doom", którego swego rodzaju zapowiedź otrzymaliśmy w scenie po napisach "Ligi Sprawiedliwości"? Tego na chwilę obecną nie wiemy.

    Potwierdzonymi produkcjami są z całą pewnością: "Birds of Prey", "Legion Samobójców 2", "Nowi bogowie" i widowisko o Jokerze. Prawdopodobnie dołączy do nich jeszcze film poświęcony postaci Black Adama, który jest głównym przeciwnikiem Shazama.

    Czy pójście w przeciwnym kierunku i pokazanie tej drugiej strony konfliktu jest dobrą opcją? Czekamy na Wasze opinie.